facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
> Mężczyźni > Odzież

Odzież męska

 
(66 produkty)
 
Zaczęło się od butów, ale odzież i akcesoria szybko trafiły do firmy Ferwer i stały się integralną częścią asortymentu. Przemysł odzieżowy jest drugim co do wielkości po przemyśle naftowym przemysłem na świecie. Codziennie w fabrykach włókienniczych produkuje się ogromne ilości odzieży, a pracownicy często pracują w nieodpowiednich i niebezpiecznych warunkach. Jednak znaczna część odzieży wyprodukowanej w ten sposób jest później wyrzucana lub trafia na wysypiska śmieci. Konwencjonalne sieci odzieżowe zmieniają kolekcje niemal co miesiąc, a jakość ich ubrań jest zazwyczaj niska, co prowadzi do dużego zużycia zasobów i ogromnych ilości odpadów.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym wszystko jest inne. W jednym miejscu można znaleźć odzież ekologicznych marek, które można wesprzeć poprzez zakup. Dlatego w asortymencie odzieży damskiej na Ferwerze znajdziesz wyłącznie marki, które produkują modę w sposób zrównoważony i etyczny, z poszanowaniem przyrody i wszystkich żywych organizmów, zgodnie z zasadami sprawiedliwego wynagradzania pracowników, używając ekologicznych, trwałych i pochodzących z recyklingu materiałów. Wszystkie elementy są więc przyjazne dla środowiska i szanują Twoje zdrowie. W końcu ubranie zakrywa dużą część naszego ciała przez większą część dnia.

W szerokim asortymencie każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Ecoalf oferuje wiele koszulek i bluz z designerskimi nadrukami, można też znaleźć swetry lub pikowane kurtki .

... více

TOP PRODUKTY

Ferwer Koszulka Mały Książę mężczyźni

Organiczna i przyjazna naturze koszulka z motywem Małego Księcia. 70 ambus 30% bawełna organiczna.

96 zł

48 zł

Ecoalf Tabola T-shirt Man Caviar

Ciemnoszary t-shirt męski z krótkim rękawem z wzorem, który oddaje zrównoważony charakter wszystkich ...

190 zł

133 zł

Ecoalf Teri Knit Man Beige Melange

Czy masz już gotowy sweter na tegoroczną jesień i zimę, który jest wygodny, ciepły i pasuje zarówno ...

664 zł

-20%

-30%

-50%

Ecoalf Ecoalf Hoody Scarf Woman Caviar

214 zł 427 zł
W magazynie - wysyłka już dziś

-30%

-20%

Ecoalf Gerald detachable jacket

1 061 zł 1 327 zł


-40%

-30%

-30%

-30%

-30%

-30%

-30%

-30%

-30%


Kategoria
Top