facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf San Diego Unisex Because Sweatshirt Off White

: Ecoalf

361 zł
253 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf San Diego Unisex Because Sweatshirt Off White

Ciesz się komfortem i dobrym samopoczuciem dzięki maksymalnie przyjaznej dla środowiska produkcji tej bluzy. Materiał składa się w 65% z bawełny organicznej pochodzącej z recyklingu i w 35% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Dodatkowo, 10% z Twojego zakupu zostanie przekazane Fundacji Ecoalf i jej projektowi Upcycling the Oceans, zajmującemu się oczyszczaniem oceanów z odpadów, które następnie zamienia w tkaniny dla innych swoich produktów.

.

Kod produktu
  • GASTSANDI3830WS20-001
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top