facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kvitok Serum do twarzy - Witamina C (10 ml) - działanie przeciwstarzeniowe

: Kvitok

55 zł
50 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Kvitok Serum do twarzy - Witamina C (10 ml) - działanie przeciwstarzeniowe

Czy wiesz, że witamina C, niezbędna dla dobrego samopoczucia naszego organizmu, ma również bardzo dobry wpływ na skórę? Ponieważ jest silnym antyoksydantem, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i promieniowaniem UV. Stymuluje syntezę kolagenu, dzięki czemu ma super działanie przeciwstarzeniowe. Aby zmaksymalizować efekt, serum zostało skomponowane z 2 rodzajów witaminy C - ze sfermentowanego owocu aceroli oraz z bardzo stabilnej formy liposomalnej, która jest doskonale wchłaniana przez skórę nawet w wyższych stężeniach. Serum uzupełnione jest wodą kwiatową z róży damasceńskiej i pozostawia skórę ujędrnioną, zregenerowaną i promienną. Jest kompatybilny z każdym rodzajem skóry, ale najlepiej sprawdza się w przypadku skóry dojrzałej, pozbawionej blasku i z przebarwieniami. Marka kosmetyczna Kvitok narodziła się na wschodzie Słowacji w mieście Humenné. Za jego powstaniem stoi sympatyczna młoda kobieta Martina. Studia na wydziale medycznym, a następnie chemicznym otworzyły jej oczy i Martina zdała sobie sprawę, jak wiele niebezpiecznych substancji ma codziennie kontakt z naszą skórą i ciałem.Pojemność: 10 ml
Certyfikaty: Leaping Bunny, PeTA
Procent składników naturalnych: 100%
Kraj pochodzenia: Wyprodukowano na Słowacji
Materiał opakowania: certyfikowany kartonik z papieru spożywczego, słoik z ciemnego szkła, plastikowa zakrętka z pipetą ze szkła borokrzemowego.
Pochodzenie zapachu: naturalne
Jak utylizować: Pudełko należy wrzucić do pojemnika na papier, zakrętkę do plastikowego pojemnika, a szkło borokrzemianowe wyrzucić do punktu zbiórki odpadów lub wrzucić do odpadów zmieszanych.
Składniki: Woda kwiatowa z róży damasceńskiej, fermentacja Lactobacillus/Acerola Cherry.Kod produktu
  • NAV238


Kategoria
Top