facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kvitok Serum do twarzy - Astaksantyna (10 ml) - chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych

Marka: Kvitok

46 zł
42 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Kvitok Serum do twarzy - Astaksantyna (10 ml) - chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych

Głównym bohaterem tego serum jest silny antyoksydant astaksantyna z mikroalg, która jest nawet bardziej skuteczna niż witamina E. Pomaga blokować promienie UV i w ten sposób chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się i pigmentacją. Wspomaga również produkcję kolagenu, poprawiając tym samym elastyczność skóry i wygładzając drobne zmarszczki. Towarzyszy mu skwalan z oliwek, który pomaga odbudować film ochronny skóry i tym samym chroni ją przed utratą nawilżenia. Sprawia, że serum łatwo się wchłania, pozostawia matowe wykończenie i pasuje do każdego rodzaju cery, szczególnie dojrzałej i wrażliwej. Marka kosmetyczna Kvitok narodziła się na wschodzie Słowacji w mieście Humenné. Za jego powstaniem stoi sympatyczna młoda kobieta Martina. Studia na wydziale medycznym, a następnie chemicznym otworzyły jej oczy i Martina zdała sobie sprawę, jak wiele niebezpiecznych substancji ma codziennie kontakt z naszą skórą i ciałem.Pojemność: 10 ml
Certyfikaty: Leaping Bunny, PeTA
Procent składników naturalnych: 100%
Kraj pochodzenia: Wyprodukowano na Słowacji
Materiał opakowania: certyfikowany kartonik z papieru spożywczego, słoik z ciemnego szkła, plastikowa zakrętka z pipetą ze szkła borokrzemowego.
Pochodzenie zapachu: naturalne
Jak utylizować: Pudełko należy wrzucić do pojemnika na papier, zakrętkę do pojemnika na plastik, a szkło borokrzemianowe wyrzucić do punktu zbiórki odpadów lub wrzucić do odpadów zmieszanych.
Składniki: skwalan (skwalan z oliwek), astaksantyna (astaksantyna - naturalny karotenoid).
Składniki: skwalan (skwalan z oliwek), astaksantyna (astaksantyna - naturalny karotenoid).Kod produktu
  • NAV235


Kategoria
Top