facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kvitok Nawilżające serum do twarzy - Kwas hialuronowy (10 ml) - Intensywne nawilżanie

: Kvitok

64 zł
58 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Kvitok Nawilżające serum do twarzy - Kwas hialuronowy (10 ml) - Intensywne nawilżanie

Wszystkie rodzaje skóry pokochają to naturalne serum, szczególnie skóra sucha i dojrzała. Łączy w sobie 2 rodzaje kwasu hialuronowego w wysokim 2% stężeniu. Skuteczną dawkę nawilżenia zapewnia również woda kwiatowa z róży damasceńskiej, która pięknie odświeża i tonizuje skórę. Skwalan z oliwek pomaga tworzyć naturalną warstwę ochronną skóry. Serum można stosować samodzielnie lub zmieszać z ulubioną maseczką do twarzy. Bezproblemowo wchłania się w skórę i pozostawia na niej uczucie wyjątkowego zadowolenia. Marka kosmetyczna Kvitok narodziła się na wschodzie Słowacji w mieście Humenné. Za jego powstaniem stoi sympatyczna młoda kobieta Martina. Studia na wydziale medycznym, a następnie chemicznym otworzyły jej oczy i Martina zdała sobie sprawę, jak wiele niebezpiecznych substancji ma codziennie kontakt z naszą skórą i ciałem.

Certyfikaty: Leaping Bunny, PeTA
Procent składników naturalnych: 100%
Kraj pochodzenia: Wyprodukowano na Słowacji
Materiał opakowania: certyfikowane pudełko papierowe klasy spożywczej, słoik z ciemnego szkła, plastikowa zakrętka z pipetą ze szkła borokrzemowego.
Pochodzenie zapachu: naturalne
Jak utylizować: Pudełko należy oddać do recyklingu w pojemniku na papier, zakrętkę w pojemniku na plastik, a szkło borokrzemianowe należy oddać na składowisko odpadów lub wrzucić do odpadów zmieszanych.
Kompozycja: Rosa Damascena Flower Water, Squalane (skwalan z oliwek), Glycerin (gliceryna roślinna), Sodium Hyaluronate (mieszanka kwasu hialuronowego), Levulic Acid (kwas lewulinowy - naturalny kwas roślinny), Sodium Levulinate (sól kwasu lewulinowego), p-Anisic Acid (Aniseed Acid - naturalny kwas roślinny), Sucrose Laurate (laurynian sacharozy pochodzący z trzciny cukrowej i oleju roślinnego), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej mandarynkowy), Aurantium Dulcis Fruit Water (woda z kwiatu neroli), Sodium Hydroxide (wodorotlenek sodu - regulacja pH).
Objętość: 10 ml


Kod produktu
  • NAV226


Kategoria
Top