facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kvitok Serum do twarzy - Bakuchiol (10 ml) - redukuje drobne zmarszczki

Marka: Kvitok

64 zł
58 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 4 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Kvitok Serum do twarzy - Bakuchiol (10 ml) - redukuje drobne zmarszczki

W prostocie jest piękno! Przekona Cię o tym to serum, w którym główną rolę odgrywa bakuchiol - roślinna alternatywa dla retinolu (witaminy A). Bakuchiol stymuluje produkcję kolagenu, poprawiając elastyczność skóry dojrzałej, redukując drobne zmarszczki i ujędrniając kontury twarzy. Doceniana jest również przez skórę trądzikową, którą pomaga oczyścić i przyspieszyć jej gojenie. Aby bakuchiol był dobrze wchłaniany, towarzyszy mu skwalan z oliwek, który również tworzy na skórze film ochronny. To imponujące serum pasuje do wszystkich typów skóry, ale unikaj go w czasie ciąży i jeśli masz bardzo wrażliwą skórę. Marka kosmetyczna Kvitok narodziła się na wschodzie Słowacji w mieście Humenné. Za jego powstaniem stoi sympatyczna młoda kobieta Martina. Studia na wydziale medycznym, a następnie chemicznym otworzyły jej oczy i Martina zdała sobie sprawę, jak wiele niebezpiecznych substancji ma codziennie kontakt z naszą skórą i ciałem.Certyfikaty: Leaping Bunny, PeTA
Procent składników naturalnych: 100%
Kraj pochodzenia: Wyprodukowano na Słowacji
Materiał opakowania: certyfikowany kartonik spożywczy, słoik z ciemnego szkła, plastikowa zakrętka z pipetą ze szkła borokrzemowego.
Pochodzenie zapachu: naturalne
Jak utylizować: Pudełko należy wrzucić do pojemnika na papier, zakrętkę do pojemnika na plastik, a szkło borokrzemianowe wyrzucić na wysypisko lub wrzucić do odpadów zmieszanych.
Składniki: skwalan (skwalan z oliwek), bakuchiol (bakuchiol), tokoferol (witamina E).
Pojemność: 10 ml
.Kod produktu
  • NAV230


Kategoria
Top