facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Yoni Zestaw Yoni Egg Jasper

Marka: Yoni

380 zł
228 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Yoni Zestaw Yoni Egg Jasper

Jaspis

siła - uziemienie - stabilność

Kamień ten jest obrobionym kamieniem półszlachetnym w kształcie jajka.

Poprawia uprawianie miłości i łagodzi problemy zdrowotne.

Dzięki jajku yoni wzmocnisz całe centrum swojego ciała, a to pomoże Ci z bólem pleców, nietrzymaniem moczu, bólem menstruacyjnym, zwiększy zdolność poczęcia, zrównoważy postawę, krążenie krwi w dolnej części ciała, wzmocni mięśnie macicy i spowoduje odrętwienie. Jest również przydatny w przygotowaniu do porodu, a także w leczeniu i przywracaniu ciała do pierwotnego stanu po porodzie.

Dno miednicy jest ważnym i zapomnianym tematem. Dno miednicy obejmuje macicę, jajniki, pęcherz moczowy i okrężnicę, a zatem ma duży wpływ na ogólny stan zdrowia i kondycję organizmu. To jak podnoszenie sztangi, Ty też możesz to zrobić!

Jajko posiada oczko do przymocowania sznurka.


Wymiary jajka to 40 x 30 mm, a waga to 46 g - 55 g. Nasze duże jajko ma rozmiar M (dla początkujących). W zestawie otrzymujesz dodatkowe jajko S (zaawansowane) i najmniejsze XS (Master).Włóż jajko do pochwy. Zacznij krok po kroku. Kieruj się własną intuicją. Nie ma potrzeby trzymania jajeczka przez długi czas - na początku wystarczy kilka minut, stopniowo, nawet przez kilka godzin. Oddychaj głęboko. Podczas wdechu zasysaj jajeczko do góry, napinając mięśnie, a podczas wydechu rozluźnij się i pozwól mu powoli opadać do wejścia do pochwy do warg sromowych mniejszych. Pamiętaj, że wszystko wymaga czasu. Z czasem poznasz swoje uczucia coraz lepiej.Kiedy nie powinnam używać Yoni Egg? Nie używaj Yoni Egg, jeśli używasz wkładki wewnątrzmacicznej, jesteś w ciąży lub w szóstym tygodniu.Kod produktu
  • YONI-EGG-RED-JASPER-MASTER-SET


Kategoria
Top