facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
 
(4 produkty)
 

Yoni


Podróże, praca nad zrównoważonymi projektami i wolność zainspirowały młodą parę, Jazzine i Kristofa, do stworzenia Yoni, marki, która pomoże im stworzyć świat, jakiego pragną. Ich mottem stało się "Zdrowie w zgodzie z naturą", co znajduje odzwierciedlenie we wszystkich działaniach i produktach. Wartości, które wyznają, to zrównoważony rozwój, przyjazność dla środowiska i szacunek dla naszego ciała. I na ich podstawie wprowadzają do naszego świata alternatywne narzędzia do higieny jamy ustnej. Głównym produktem tego duetu jest naturalna szczoteczka do zębów, która na pierwszy rzut oka przypomina raczej gałązkę. I tak jest! W rzeczywistości jest on częścią rośliny Salvadora persica, której pędy od tysięcy lat są wykorzystywane do higieny jamy ustnej. W rzeczywistości żucie i pocieranie ich o zęby ma dosłownie zbawienny wpływ na naszą jamę ustną. Czyści, poleruje i wybiela zęby. Wzmacnia dziąsła, zawiera substancje przeciwbakteryjne i antybakteryjne, wapń oraz witaminę C. Szczoteczkę można zamówić osobno lub z pięknym szklanym etui podróżnym. Yoni oferuje również degradowalne nici dentystyczne lub szklane słomki wielokrotnego użytku.

TOP PRODUKTY

Yoni Zestaw słomek z czeskiego szkła z pędzelkiem (3 szt.) - Botanical

Że nie da się połączyć zrównoważonego rozwoju z ponadczasowym designem? Christopher i Jana z Yoni połączyli swoje głowy i wymyślili to! Efektem ...

64 zł

58 zł

Yoni Zestaw Yoni Egg Jasper

Jaspis. siła - uziemienie - stabilność. Kamień ten jest obrobionym kamieniem półszlachetnym w kształcie jajka.. Poprawia uprawianie miłości i ...

380 zł

228 zł

Yoni Zestaw jajek Yoni - Obsydian

Obsydian. symbol mocy i zdolności ochronnych. Kamień ten jest obrobionym kamieniem półszlachetnym w kształcie jajka.. Poprawia on stosunek płciowy ...

422 zł

254 zł

-10%

Yoni Wskaźnik tabliczkowy 6szt.

9 zł 10 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-40%

Yoni Zestaw jajek Yoni - Obsydian

254 zł 422 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-40%

Yoni Zestaw Yoni Egg Jasper

228 zł 380 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-9%

Yoni Zestaw słomek z czeskiego szkła z pędzelkiem (3 szt.) - Botanical

58 zł 64 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

Yoni: Naturalna pielęgnacja w zakresie higieny kobiecejYoni to marka skupiająca się na produkcji artykułów higieny kobiecej, które są jednocześnie bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla środowiska. Na swój sposób rewolucjonizuje świat kobiecej higieny, przesuwając granice i zmieniając sposób, w jaki społeczeństwo postrzega ten często tabu temat.

Naturalne i bezpieczne składniki


Jednym z kluczowych elementów wyróżniających Yoni jest nacisk na naturalne i organiczne składniki. Wszystkie tampony, podpaski i inne produkty wykonane są z materiałów biodegradowalnych, takich jak bawełna organiczna i wybielacze niezawierające chloru. Dzięki temu produkty nie tylko wspierają zdrowie kobiet, ale są także przyjazne dla planety.

Przejrzystość i edukacja


Yoni poświęca się także edukacji kobiet w zakresie higieny kobiecej. Przejrzystość składu produktów oraz edukacja na temat zagrożeń związanych ze stosowaniem konwencjonalnych środków higienicznych to jeden z filarów filozofii marki.

Odpowiedzialność za środowisko


Odpowiedzialność za środowisko to kolejny aspekt, który wyróżnia Yoni. Od opakowania po proces produkcyjny, wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zminimalizować ślad ekologiczny. Ponadto wiele produktów posiada certyfikaty zgodności z międzynarodowymi standardami w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska.

Wpływ społeczny


Oprócz skupienia się na zdrowiu i ekologii, Yoni stara się wywierać pozytywny wpływ na społeczeństwo. Współpracują z organizacjami wspierającymi prawa i zdrowie kobiet, a część zysku często przekazywana jest na cele charytatywne.

Yoni to marka, która nie tylko produkuje wysokiej jakości, zdrowe produkty do higieny kobiecej, ale także wnosi do branży większą przejrzystość i odpowiedzialność. Nacisk na naturalne składniki, zrównoważony rozwój środowiska i odpowiedzialność społeczną jest przykładem tego, jak firmy powinny działać w XXI wieku.

Kategoria
Top