facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
> Kobiety > Odzież

Odzież eko dla kobiet

 
(77 produkty)
 
Szybki dobór rozmiaru:
Zaczęło się od butów, ale odzież i akcesoria szybko trafiły do firmy Ferwer i stały się integralną częścią asortymentu. Przemysł odzieżowy jest drugim co do wielkości po przemyśle naftowym przemysłem na świecie. Codziennie w fabrykach włókienniczych produkuje się ogromne ilości odzieży, a pracownicy często pracują w nieodpowiednich i niebezpiecznych warunkach. Jednak znaczna część odzieży wyprodukowanej w ten sposób jest później wyrzucana lub trafia na wysypiska śmieci. Konwencjonalne sieci odzieżowe zmieniają kolekcje niemal co miesiąc, a jakość ich ubrań jest zazwyczaj niska, co prowadzi do dużego zużycia zasobów i ogromnych ilości odpadów.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym wszystko jest inne. W jednym miejscu można znaleźć odzież ekologicznych marek, które można wesprzeć poprzez zakup. Dlatego w asortymencie odzieży damskiej na Ferwerze znajdziesz wyłącznie marki, które produkują modę w sposób zrównoważony i etyczny, z poszanowaniem przyrody i wszystkich żywych organizmów, zgodnie z zasadami sprawiedliwego wynagradzania pracowników, używając ekologicznych, trwałych i pochodzących z recyklingu materiałów. Wszystkie elementy są więc przyjazne dla środowiska i zdrowia. W końcu ubranie zakrywa dużą część naszego ciała przez większą część dnia.

Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Od lekkich letnich sukienek z materiału Tencel i bawełny organicznej, po proste bluzy i kurtkę zimową z Sorony - materiału wykonanego ze skrobi kukurydzianej i włókien z przetworzonych butelek PET, które marka Ecoalf pozyskuje, wyławiając z mórz plastikowe odpady.

... více

TOP PRODUKTY

Ferwer T-shirt Baobab damski

Bioprzyjazny T-shirt z motywem baobabu.. 70 ambus 30% bawełna organiczna. . .

96 zł

58 zł

SKFK Betti

Drzwi SKFK Betti staną się popularną częścią Twojej garderoby. Ma atrakcyjny truskawkowy kolor, który jest odpowiedni na letnie zabawy, ale także ...

285 zł

86 zł

SKFK Adaie

Nieco retro design, który doskonale pasuje do współczesności - oto sweter SKFK Adaie. Czarny kolor nadaje jej elegancji, szerokie rękawy - charakteru ...

342 zł

103 zł-30%

-30%

-30%

-30%

-50%

Ecoalf Ecoalf Hoody Scarf Woman Caviar

214 zł 427 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-70%

SKFK Adaie

103 zł 342 zł

-70%

SKFK Betti

86 zł 285 zł

-40%

-30%

-30%

-50%

-30%

-60%

-50%


Kategoria
Top