facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Yoni Wskaźnik tabliczkowy 6szt.

Marka: Yoni

10 zł
9 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 1 użytkownik.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Yoni Wskaźnik tabliczkowy 6szt.

Tabletka do oznaczania płytki nazębnej to doskonała pomoc w poprawie techniki szczotkowania i sprawdzeniu prawidłowego czyszczenia.

Sposób użycia: Umyj zęby, ugryź tabletkę i wymieszaj ze śliną. Powstałą "papkę" rozetrzeć językiem po wszystkich stronach zębów. Resztę wypluć i przepłukać jamę ustną. Nie połykać. Stara płytka nazębna jest niebieska, a nowa czerwona. Przebarwienia powstają w wyniku nieprawidłowej techniki szczotkowania. Wyszczotkuj teraz zęby tak, aby na zębach nie pozostał żaden kolor z tabletki wskaźnikowej (nie zapomnij o przestrzeniach między zębami). Następnie dokładnie wypłucz jamę ustną.

Opakowanie zawiera 6 tabletek.

Dlaczego warto używać wskaźnika płytki nazębnej

Lepsze szczotkowanie: Wskaźnik informuje, które obszary wymagają większej uwagi podczas szczotkowania.

Zapobieganie chorobom:Wykrywając i usuwając płytkę nazębną, zmniejszasz ryzyko powstawania kamienia nazębnego, próchnicy i paradontozy.

Narzędzie edukacyjne: Dla dzieci wskaźnik jest świetną pomocą wizualną, aby nauczyć je, jak ważne jest mycie zębów.

Kto powinien używać wskaźnika

Wskaźnik płytki nazębnej jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci i powinien być stosowany od czasu do czasu jako dodatek do regularnego szczotkowania i higieny jamy ustnej.

Wskaźnik płytki nazębnej jest przydatnym narzędziem w arsenale każdego, kto chce utrzymać swoje zęby i dziąsła w optymalnym stanie. Jest to łatwa, szybka i skuteczna metoda upewnienia się, że higiena jamy ustnej jest na najwyższym poziomie.
Skład: monohydrat dekstrozy,  kwas cytrynowy,  dwutlenek krzemu,  stearynian magnezu, aromat (czarna porzeczka), erytrozyna,  błękit brylantowy FCF,  PEG-150,  benzoesan sodu.Dla dzieci poniżej 12 roku życia wyłącznie pod nadzorem osoby odpowiedzialnej.Plaque Indicator nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia.Kod produktu
  • YONI-INDICATOR


Kategoria
Top