facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Radico Naturalna farba do włosów BIO (100 g) - ciemny brąz

: Radico

61 zł
55 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Radico Naturalna farba do włosów BIO (100 g) - ciemny brąz

Pierwsza czysto naturalna farba do włosów o jakości 100 IO. Rozpieszczaj się dobroczynnym zabiegiem pełnym ajurwedyjskich ziół, specjalnie połączonych dla uzyskania pięknego, bogatego odcienia przypominającego ciemną czekoladę. To nie jest tylko kolor. To uzdrawiający rytuał, który otuli Twoje włosy pielęgnacją, jakiej jeszcze nie znały. Lśniący, silny, zdrowy na zewnątrz i wewnątrz. Tak będą wyglądały Twoje włosy, gdy zamiast sztucznych i chemicznych produktów połączysz je z naturą.Skutecznie pokrywa siwe włosy już od pierwszego zastosowania. Ciągłe badania, otwarty umysł na próbowanie nowych rzeczy, wiedza o starożytnej Ajurwedzie i pokora wobec natury, której my, ludzie, nigdy nie możemy kontrolować. Są to elementy, za pomocą których eksperci Radico torują sobie drogę do sukcesu. Pod wizjonerskim przywództwem Sanjeev Bhatt, założyciela i dyrektora generalnego marki, Radico od 1992 roku zdobywa nowe szczyty w dziedzinie naturalnej pielęgnacji włosów. Wszystkie produkty są zasadniczo wyłącznie organicznej jakości, co potwierdza uznany certyfikat Cosmos Organic.

Certyfikaty:ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe
Procentowy udział surowców BIO w całkowitej objętości: 100%
Procentowy udział surowców naturalnych: 100%
Kraj pochodzenia: Made in India
Materiał opakowania: biodegradowalne opakowanie zabezpiecza proszek ziołowy i akcesoria do farbowania, pudełko wykonane jest z tektury.
Waga: 100 g
Zawartość opakowania.
Składniki: Indigofera tinctoria (Indigo), Lawsonia inermis (Henna), Rubia tinctorum (Manjistha), Phyllanthus emblica (Amla), Eclipta prostrata (Bhringraj), Hibiscus rosa-sinensis (Hibiskus), Trigonella foenum-graecum (Methi)
Kolor: ciemny brąz
.

Kod produktu
  • RAD001


Kategoria
Top