facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoegg Mycie jajka - 70 myć Wiosenne kwiaty

: Ecoegg

70 zł
63 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Ecoegg Mycie jajka - 70 myć Wiosenne kwiaty

Spring Blossom Fragrance to mieszanka olejków z jałowca, róży, maliny i żurawiny. Delikatny i dyskretny zapach, który przeniesie Cię na wiosenną, kwitnącą łąkę.


Płyn do prania na 70 cykli prania (około 4 miesiące prania)

Ecoegg Laundry Egg to nowoczesny, innowacyjny i przyjazny dla środowiska produkt do prania. Jego zwycięstwo polega na całkowitym zastąpieniu chemicznego detergentu. Wystarczy umieścić je w bębnie pralki. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego proszku do prania, żelu czy tabletek. Nie ma też potrzeby dodawania płynu do płukania tkanin podczas prania. Twoje pranie będzie czyste, miękkie, subtelnie pachnące i jedwabiste.

- W pełni zastępuje zwykły detergent do prania

- Pozwala na długotrwałe użytkowanie

- Jest testowany dermatologicznie

- Jest hipoalergiczny, rekomendowany przez Allergy UK i National Eczema Society

- Nadaje się również do skóry wrażliwej i dla alergików (np. Odpowiedni dla osób z wypryskiem atopowym)

- Nadaje się również do prania ubranek dziecięcych i pieluszek

- Łatwy w użyciu

- Kolory pozostają jasne i świeże

- Odpowiedni do prania białego i kolorowego

- Białe pranie pozostaje śnieżnobiałe przez długi czas

- Delikatny naturalny zapach dzięki olejkom eterycznym

- Silny w walce z brudem, Delikatny dla skóry

- Oszczędza Twój portfel

- Nie pozostawia śladów na ubraniach po praniu

- Przyjazny dla środowiska


Jak działa Ecoegg Laundry Egg?

Dwa rodzaje granulek mineralnych mogą tworzyć gęstą, naturalną pianę do prania, która delikatnie, łagodnie, ale skutecznie usuwa brud i zanieczyszczenia.

Ceramiczne granulki turmalinu rozluźniają brud z włókien tkanin. Białe granulki mineralne jonizują cząsteczki tlenu w wodzie, zmieniając jej pH. Te zmodyfikowane cząsteczki wnikają głęboko we włókna tkanin i dokładnie usuwają białka i tłuszcze - dwa główne składniki brudu. Mechaniczny ruch jajka piorącego w bębnie podczas cyklu prania pomaga mechanicznie usunąć rozluźniony brud bez uszkadzania bielizny.

Zjonizowane cząsteczki tlenu sprawiają, że woda staje się alkaliczna podczas prania bez użycia chemikaliów. Pomaga to w naturalny sposób zmiękczyć pranie. Woda alkaliczna może aktywnie i skutecznie usuwać brud i zanieczyszczenia z prania nawet w niskich temperaturach.

Potwierdzone wyniki

Niezależne laboratoria w Anglii potwierdziły, że wyniki prania z użyciem Ecoegg są porównywalne z wynikami prania z użyciem konwencjonalnych detergentów. Laundry Egg to prawdziwa alternatywa dla detergentów chemicznych - zapewniająca użytkownikowi doskonałe rezultaty prania opartego na naturalnych składnikach. Ponadto oszczędza pieniądze, chroni przyrodę i jest przyjazny dla skóry.

Przeznaczony dla skóry wrażliwej

Allergy UK i National Eczema Society wyraziły swoje poparcie dla naszych produktów do prania. Ecoegg Wash Eggs są testowane dermatologicznie i przeznaczone dla skóry wrażliwej, a także do prania niemowląt i pieluszek. Są hipoalergiczne i nie podrażniają nawet skóry z wypryskiem atopowym.

Zaprojektowane do długotrwałego stosowania

Ecoegg Jajka do prania są dostępne dla 70 prań. To od Ciebie zależy, którą wersję wybierzesz.

70 prań = około 4 miesiące prania dla normalnego gospodarstwa domowego

Po zużyciu wszystkich granulek, po prostu kup więcej, a jajko do prania Ecoegg może być nadal używane.

Dostępne w 3 smakach:

ScentlessZapach wiosennych kwiatówZapach świeżej bawełny

Zapachy dodane do Ecoegg Laundry Egg pochodzą z olejków eterycznych.

Zapach Świeżej Bawełny to połączenie olejku z paczuli z olejkiem z kwiatu irysa i olejkami eterycznymi z wanilii i piżma roślinnego. Bardzo popularny i delikatny zapach dla Twojej pościeli.

Zapach Kwiatów wiosny to mieszanka olejków jałowca, róży, maliny i żurawiny. Delikatny i dyskretny zapach, który przeniesie Cię na wiosenną łąkę w rozkwicie.

Przyjazny dla środowiska i łatwy dla portfela

Ecoegg Jajko do prania usuwa typowe zabrudzenia w niskich temperaturach dzięki swojej unikalnej formule. Można więc prać zwykłe ubrania w temperaturze 30-40 oC. Nie jest konieczne pranie ich w temperaturze 60 oC. Oszczędza to energię, czas i pieniądze za każdym razem, gdy pierzesz.

Jajko do prania nie nadaje się do prania w temperaturze 90 oC.

Aktywna naturalna piana tworzona przez granulki jest szybko i łatwo usuwana z prania. Oznacza to, że nie ma potrzeby dodatkowego namaczania prania. Jeśli Twoja pralka ma opcję regulacji ilości wody do namaczania, zużyjesz znacznie mniej wody niż przy normalnym praniu. Oszczędza to zarówno przyrodę, jak i pieniądze.Tenzydy anionowe (sód, sulfonian alfa-olefiny) 5-15%, tenzydy nieanionowe (saponina, etoksylowany dodekan-1-ol) 15-30%, węglan sodu, metakrzemian sodu, węglan wapnia, perfumy (olejki eteryczne)Kod produktu
  • ECEG2


Kategoria
Top