facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoegg Wkład z jajkiem do prania - 50 prań Świeża bawełna

: Ecoegg

37 zł
33 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Ecoegg Wkład z jajkiem do prania - 50 prań Świeża bawełna

Wkład do jajek o zapachu bawełny wystarcza na 50 prań. Nadaje się również dla alergików, egzematyków i niemowląt.

Po zużyciu granulek nie wyrzucaj plastikowego pojemnika jajka do prania, po prostu ponownie napełnij granulki i użyj go ponownie.

Jajko do prania z oznaczeniem 50 pozwala na 50-krotne pranie w normalnie załadowanej pralce. To opakowanie zawiera wystarczającą ilość mineralnych białych granulek, aby ponownie napełnić Wash Egg.

Wkłady są dostępne w wersji bezzapachowej, bawełnianej i Spring Blossom. Wszystkie wkłady Wash Egg zostały zatwierdzone w Anglii przez Allergy UK. Ponadto zostały przetestowane dermatologicznie i są hipoalergiczne, czyli przyjazne dla skóry. Granulki bez dodatku substancji zapachowych zostały zatwierdzone przez English National Eczema Society. Są przeznaczone dla klientów o bardzo wrażliwej skórze.Dzięki unikalnej formule Ecoegg Washing Egg usuwa zwykłe zabrudzenia nawet w niskich temperaturach. Zwykłe ubrania można prać w temperaturze 30-40 oC. Nie jest konieczne pranie ich w temperaturze 60 oC. Oszczędza to energię, czas i pieniądze przy każdym praniu.Opakowanie jajka do prania nie nadaje się do prania w temperaturze 90 oC.Aktywna naturalna piana tworzona przez granulki jest szybko i łatwo usuwana z prania. Oznacza to, że nie jest wymagane dodatkowe namaczanie prania. Jeśli Twoja pralka ma opcję regulacji ilości wody do namaczania, zużyjesz znacznie mniej wody niż podczas normalnego prania. Oszczędza to zarówno przyrodę, jak i pieniądze.Kod produktu
  • ECEG9


Kategoria
Top