facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoegg Jajko do suszarki do bielizny (2 szt./opakowanie) Wiosenne kwiaty

: Ecoegg

92 zł
83 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Ecoegg Jajko do suszarki do bielizny (2 szt./opakowanie) Wiosenne kwiaty

Fresh Cotton Fragrance to połączenie olejku z paczuli z olejkiem z kwiatu irysa i olejkami eterycznymi z wanilii i piżma roślinnego. Bardzo popularny i delikatny zapach do prania.

Ecoegg Tumble Dryer Egg

Oszczędność czasu podczas suszenia prania

- Skraca czas suszenia prania w suszarce o 28%

- Zapewnia bardziej miękkie, pachnące pranie

- Produkt testowany dermatologicznie

Innowacja - Tumble Dryer Egg skraca czas suszenia prania. Uważamy, że jeśli masz w domu suszarkę bębnową, powinieneś mieć również jajko suszarki.

Oszczędzaj pieniądze

Czy wiesz, że elektryczna suszarka do ubrań jest jednym z najdroższych urządzeń używanych w domu? Jeśli nie pod względem ceny, to na pewno pod względem zużycia energii elektrycznej. Jajko suszarki oddziela pranie od siebie podczas suszenia. Powoduje to, że mokre pranie w suszarce nie tworzy jednolitej masy, ale jest mieszane przez jajko. Dobrze napowietrzone pranie jest następnie suszone w czasie o 28% krótszym. Jeśli normalnie suszysz ubrania w suszarce przez godzinę, przy użyciu jajka suszarki będziesz je suszyć tylko przez 42 minuty. Wyobraź sobie oszczędność energii elektrycznej, a tym samym pieniędzy.

Zmiękcz pranie

Opatentowane narośla na naszym jajku do suszarki zmiękczają pranie, masując je bez uszczerbku dla jego jakości. Do zmiękczenia prania nie są potrzebne żadne środki chemiczne.


.Bardziej miękkie pranieOpatentowane wypustki na jajku do suszenia zmiękczają pranie, masując je bez uszczerbku dla jego jakości. Do zmiękczenia prania nie są potrzebne żadne środki chemiczne.Wspaniały naturalny zapachJajko do suszenia zawiera testowane dermatologicznie hipoalergiczne pałeczki zapachowe, które zawierają olejek eteryczny. Zapach uwalniany z olejku, który jest przyjemny dla skóry, przenosi się na pranie. Szybsze suszenie, miękkość i piękny zapach to przyjemności, które zapewnia jajko do suszenia. Sprzedawane w zapachach bawełny i wiosennych kwiatów. Opakowanie zawiera 2 jajka do suszenia i 4 wkłady.Kod produktu
  • ECEG10


Kategoria
Top