facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Sodialf T-shirt Man White

Marka: Ecoalf

171 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 7 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Sodialf T-shirt Man White

O tym, że nie powinniśmy stać z rękami za plecami i przyglądać się niszczeniu naszej planety mówi właśnie ta biała męska koszulka z bawełny organicznej. Być może właśnie kupując ubrania wyprodukowane w sposób zrównoważony, opowiadasz się przeciwko konsumpcjonizmowi i zachowaniom nieprzyjaznym środowisku. Jeśli nie jesteś częścią rozwiązania, jesteś częścią problemu!

.Kod produktu
  • GATSSODIT8034MS22-000
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top