facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Arrecifealf T-shirt Man Asphalt

Marka: Ecoalf

190 zł
133 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Arrecifealf T-shirt Man Asphalt

Męska koszulka wykonana z bio-bawełny z nadrukiem oceanu i przesłaniem "if you are part of the solution you are part of the problem", które odnosi się do konieczności natychmiastowego rozpoczęcia działań na rzecz ratowania naszej planety. A jednym z tych działań może być zakup zrównoważonej odzieży od marki takiej jak Ecoalf, która tworzy swoje produkty wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu lub uprawianych w sposób zrównoważony.

.Kod produktu
  • GATSARREC8031MS22-303
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top