facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Jak radzić sobie z ciągłym apetytem na słodycze?

Czy jesteś głodny każdego dnia? Nie możesz zapanować nad swoim apetytem na słodycze i zawsze kończysz z bombą kaloryczną w postaci deseru pełnego tłuszczu i cukrów prostych? W dzisiejszym artykule powiemy Ci, jak położyć kres słodkim zachciankom i nie zepsuć swojej diety i zdrowego odżywiania.

Zastąp cukier zdrowymi alternatywami

Cukier nie jest jedyną słodką zachcianką.

Podczas pieczenia i tworzenia słodkich deserów możesz wybrać inną alternatywę, aby osłodzić swój deser. Dodaliśmy listę produktów spożywczych i aromatów, które mogą zastąpić cukier i osłodzić deser.

  • białko

  • sztuczne słodziki - dropsy i inne

  • stewia

  • Uważaj na miód

    Miód wydaje się być zdrową alternatywą.

Rzeczywiście ma więcej składników odżywczych niż zwykły cukier. Niestety jednak, zawiera prawie tyle samo kalorii i cukrów prostych, co zwykły cukier. Ludzie często myślą, że jeśli posłodzą coś miodem, to wygrali walkę z dodatkowymi kilogramami i staną się cuda.

Niestety, tak nie jest. To deficyt kalorii odgrywa rolę w utracie wagi, a nie to, czy używasz bardziej pożywnej opcji słodzenia.

Nie pozwalaj sobie na słodycze

Nie odmawiaj sobie słodyczy.

Jeśli całkowicie zrezygnujesz ze słodkich deserów, pewnego dnia i tak je zjesz, a potem wrócisz do błędnego koła.

Radzimy wypróbować zdrowe alternatywy dla deserów z wykorzystaniem białka w proszku lub sztucznych słodzików. Smak cię zadowoli, a mimo to takie desery mogą być zdrowe i pełne składników odżywczych.

Sdílet:
Kategoria
Top