facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Tierra Verde Orzechy mydlane (wiadro 5 Kg)

: Tierra Verde

529 zł
477 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Tierra Verde Orzechy mydlane (wiadro 5 Kg)

Orzechy mydlane to detergent oparty wyłącznie na roślinach, który sprawia, że pranie jest tanie, delikatne, a jednocześnie skuteczne. Są one przeznaczone do wszystkich rodzajów prania, w tym najbardziej miękkich materiałów i funkcjonalnych tekstyliów sportowych. W naturalny sposób zmiękczają pranie, eliminując potrzebę stosowania płynów do płukania tkanin.

Sposób użycia:

Pierz kolorowe rzeczy w pralce:

Włóż odpowiednią liczbę łyżek stołowych (patrz tabela) do płóciennej torebki, zawiąż szczelnie i wrzuć do bębna pralki razem z praniem. Nie jest konieczne stosowanie zmiękczacza wody, płynu do płukania tkanin ani płynu do prania, ponieważ saponina zawarta w orzechach mydlanych zmiękcza wodę:

Pierz białe rzeczy w pralce:

Orzechy mydlane nie zawierają środków wybielających i rozjaśniających, które są dodawane do zwykłych detergentów. Dlatego w przypadku prania bielizny białej zaleca się dodanie do prania proszku wybielającego Puer i odplamiacza.

Pranie ręczne:

Orzechy umieścić w szczelnie zamykanym pojemniku (słoiku) z ciepłą wodą (dawkowanie - patrz tabela powyżej). Pozostawić do zaparzenia na noc. Gdy rano wstrząśniesz słoikiem, zobaczysz, że saponina uwolniona z wody pieni się. Przygotowaną nalewkę wlej do pojemnika lub umywalki z myjką i umyj. Odwar z łupin orzecha mydlanego można przechowywać przez jeden dzień w temperaturze pokojowej lub około trzech dni w lodówce.


Czesko-słowacka firma Tierra Verde s.r.o. produkuje ekologiczne produkty pod kilkoma markami. Przyjazna środowisku drogeria nosi nazwę Yellow&Blue, a kosmetyki i produkty dla zwierząt firmy Tierra Verde otrzymały trafną nazwę Catz&Dogz. Firma Tierra importuje woreczki, ręczniki i saszetki do codziennego użytku pod marką Casa Organica lub Mama Natura, a także oferuje kubeczki menstruacyjne Gaia Cup dla kobiet. Wszystkie produkty drogeryjne są produkowane w Brnie i uważamy, że jest to najczystsza czeska marka eko-drogerii. Świadczy o tym również uznawany certyfikat Eco Garantie, którym może się poszczycić jako jedyny w Czechach. Żadne produkty ani substancje nie są testowane na zwierzętach, a w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie produkty czysto wegańskie.Certyfikaty: EcoGarantie

Procentowy udział surowców naturalnych: 100%

Kraj pochodzenia: Republika Czeska

Dozowanie: woda miękka: do 60°C - 3-4 sztuki (1 pol. 4-5 sztuk (1,5 łyżki stołowej/12 g), powyżej 60°C - 4-5 sztuk (1,5 łyżki stołowej/12 g). twarda woda: do 60°C - 5 sztuk (1,5 łyżki stołowej/15 g), powyżej 60°C - 6 sztuk (2 łyżki stołowe/15 g), do 60°C - 2 łyżki stołowe/15 g). 2 łyżki stołowe/18 g)

Źródło zapachu: bezzapachowy

Składniki: Ekologiczne łuski orzecha mydlanego (sapindus mukorossi)

Waga: 5000 g

Kod produktu
  • TVE107


Kategoria
Top