facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Nano-b Szczoteczka do zębów ze złotem i węglem aktywnym niebieska - średnia

Marka: Nano-b

58 zł
51 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Nano-b Szczoteczka do zębów ze złotem i węglem aktywnym niebieska - średnia

Nano-b szczoteczka do zębów dla dorosłych

Ma nieco mniejszą główkę, więc jest idealna do tylnych zębów trzonowych. Specjalnie nabijane miękkie włosie doskonale usuwa płytkę nazębną. Twardość szczoteczki jest średnia, ale zaokrąglone włosie sprawia, że jest delikatna i dlatego nadaje się również do bardzo wrażliwych dziąseł.

Siła i wyjątkowość szczoteczek Nano-b polega na wykorzystaniu naturalnych właściwości antybakteryjnych złota i węgla aktywnego. Eliminuje to do 99% bakterii. Dzięki temu szczoteczki Nano-b nie trzeba wymieniać tak często jak zwykłej szczoteczki, wystarcza ona na 4-6 miesięcy.

Szczoteczka Nano-b i jej etui podróżne zostały wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Szczoteczka jest dostępna w kilku opcjach kolorystycznych - półprzezroczysta, niebieska, różowa, zielona.

Złoto - część włosia jest impregnowana cząsteczkami prawdziwego złota, które ma naturalne działanie antybakteryjne. Utrzymuje to szczoteczkę w czystości, czego oczekujesz od narzędzia dentystycznego, które wkładasz do ust każdego dnia.

Aktywny węgiel drzewny - Druga połowa włosia jest impregnowana aktywnymi cząsteczkami węgla drzewnego z bambusa. Aktywowany węgiel drzewny jest znany ze swojego naturalnego działania wybielającego i pochłaniania toksyn. Przyczynia się do utrzymania czystych i białych zębów.

Delikatne włosie - ultra delikatne włosie z zaokrąglonymi krawędziami jest odpowiednie dla bardzo wrażliwych dziąseł.

Podwójna struktura włosia - połączenie długiego, ultracienkiego i krótkiego owalnego włosia zapewnia znacznie skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej. Długie, delikatne włosie naśladuje funkcję nici dentystycznej i czyści płytkę nazębną w trudno dostępnych miejscach, takich jak przestrzenie międzyzębowe i pod linią dziąseł. Krótkie włosie dba o powierzchnię zębów. Nano-b łączy w sobie funkcję szczoteczki do zębów i nici dentystycznej w tym samym czasie.

Końcówki włosia mają zaokrąglone krawędzie - zaokrąglone końcówki włosia chronią miękką tkankę w jamie ustnej przed zadrapaniami i urazami. To sprawia, że Nano-b jest idealna dla osób cierpiących na wrażliwe lub krwawiące dziąsła.

Mniejszy rozmiar główki czyszczącej - Szczoteczka do zębów powinna być w stanie skutecznie wyczyścić wszystkie zęby, a nie tylko te, które są łatwo dostępne. Dlatego główka szczoteczki została zmniejszona, aby można było jej używać do czyszczenia tylnych zębów trzonowych równie łatwo i dokładnie.

W zestawie etui podróżne - Każda szczoteczka Nano-b jest dostarczana w poręcznym etui podróżnym, które jest idealne do przechowywania i podróży. Pokrywa etui posiada również cztery otwory wentylacyjne, dzięki czemu nie musisz czekać, aż wyschnie, ale możesz ją spakować natychmiast po użyciu.
Made in Switzerland - szczoteczki do zębów Nano-b zostały opracowane i przetestowane we współpracy z wiodącym szwajcarskim uniwersytetem. Kod produktu
  • OG12-GC-B


Kategoria
Top