facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Nano-b Srebrna szczoteczka do zębów różowa - średnia

Marka: Nano-b

58 zł
52 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Nano-b Srebrna szczoteczka do zębów różowa - średnia

Ma nieco mniejszą główkę, więc jest idealna do tylnych stołków. Specjalnie wysiane miękkie włosie doskonale usuwa płytkę nazębną. Twardość szczoteczki jest średnia, ale zaokrąglone włosie sprawia, że jest ona delikatna i dlatego nadaje się również do bardzo wrażliwych dziąseł.

Siła i wyjątkowość szczoteczek Nano-b polega na wykorzystaniu naturalnych właściwości antybakteryjnych srebra. W ten sposób eliminuje ono do 99% bakterii. Dzięki temu szczoteczki Nano-b nie trzeba wymieniać tak często jak zwykłej szczoteczki, wystarcza ona na 4-6 miesięcy.

Szczoteczka Nano-b i jej etui podróżne wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Szczoteczka jest dostępna w kilku opcjach kolorystycznych.

Srebro - Włosie szczoteczki jest impregnowane srebrem i chroni szczoteczkę przed bakteriami. Dzięki temu jest ona czystsza i bezpieczniejsza, a tego właśnie oczekujesz od narzędzia dentystycznego, które wkładasz do ust każdego dnia.

Delikatne włosie - Bardzo delikatne włosie z zaokrąglonymi krawędziami jest bardzo miękkie i dlatego nadaje się do bardzo wrażliwych dziąseł.

Podwójna struktura włosia - połączenie długiego, ultracienkiego i krótkiego owalnego włosia zapewnia znacznie skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej. Długie, delikatne włosie naśladuje funkcję nici dentystycznej i czyści płytkę nazębną w trudno dostępnych miejscach, takich jak przestrzenie międzyzębowe i pod linią dziąseł. Krótkie włosie dba o powierzchnię zębów. Nano-b łączy w sobie funkcję szczoteczki do zębów i nici dentystycznej w tym samym czasie.

Końcówki włosia mają zaokrąglone krawędzie - zaokrąglone końcówki włosia chronią miękką tkankę w jamie ustnej przed zadrapaniami i urazami. To sprawia, że Nano-b jest idealna dla osób cierpiących na wrażliwe lub krwawiące dziąsła.

Mniejszy rozmiar główki czyszczącej - Szczoteczka do zębów powinna być w stanie skutecznie wyczyścić wszystkie zęby, a nie tylko te, które są łatwo dostępne. Dlatego główka szczoteczki została zmniejszona, aby można było jej używać do czyszczenia tylnych zębów trzonowych równie łatwo i dokładnie.

W zestawie etui podróżne - Każda szczoteczka Nano-b jest dostarczana w poręcznym etui podróżnym, które jest idealne do przechowywania i podróży. Pokrywa etui posiada również cztery otwory wentylacyjne, dzięki czemu nie trzeba czekać, aż wyschnie, ale można ją spakować natychmiast po użyciu.Made in Switzerland - szczoteczki do zębów Nano-b zostały opracowane i przetestowane we współpracy z wiodącym szwajcarskim uniwersytetem. Kod produktu
  • OG12-S-P


Kategoria
Top