facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kvitok Wałek do pielęgnacji skóry i ciała z mikroigłami

: Kvitok

64 zł
58 zł

Produkt niedostępny w magazynie

Opis produktu Kvitok Wałek do pielęgnacji skóry i ciała z mikroigłami

Care roller to narzędzie do profesjonalnej pielęgnacji skóry w zaciszu własnego domu, bez negatywnych skutków ubocznych, odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwą, wygodną i precyzyjną aplikację. Zabieg jest bezbolesny.


Zawiera 540 tytanowych mikroigieł o średnicy 0,25 mm, które przenikają do górnych warstw skóry, umożliwiając lepsze przenikanie produktów kosmetycznych do warstw skóry.


Właściwa dezynfekcja jest warunkiem wstępnym użycia wałka, ponieważ podczas delikatnego przesuwania po skórze wałek tworzy na niej małe, niewidoczne nakłucia, na które skóra reaguje aktywacją naturalnej odnowy i regeneracji.


Przy regularnym stosowaniu można osiągnąć następujące efekty:


Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Stymulacja cebulek włosowych

Wygładzanie zmarszczek, rozstępów, Starsze blizny i nierówności

Zmniejszenie porów i plam pigmentacyjnych

Ujednolicenie kolorytu skóry

Ogólna rewitalizacja skóry

Ogólna poprawa estetyki skóry

Wzmocnienie penetracji produktów kosmetycznych

Poprawa jakości skóry

Ogólna rewitalizacja skóry

Sposób użycia:


Przed każdym zastosowaniem preparatu należy dokładnie umyć ręce. Należy dokładnie oczyścić skórę, aby nie pozostały na niej żadne produkty kosmetyczne ani resztki dekoracyjne. Przed nałożeniem preparatu na skórę należy oczyścić wałek, spryskując jego głowicę alkoholem. Wizualnie podziel twarz na części - lewy policzek, prawy policzek, czoło, nos i podbródek, szyja i dekolt (jeśli dotyczy). Zacznij od jednej części twarzy. Delikatnie naciskając, przesuń wałek po suchej i dokładnie oczyszczonej skórze z boku na bok 4-5 razy. Następnie zmień kierunek ruchu w górę i w dół, ponownie 4-5 razy. Natychmiast po zastosowaniu preparatu należy nałożyć na leczony obszar wodę tonizującą i serum do skóry. Zabieg ten może być również stosowany przed nałożeniem maseczki na twarz. Następnie należy nałożyć na twarz wodę tonizującą i serum do skóry. W ten sam sposób postępuj na innych częściach twarzy. Na koniec nałóż krem na całą twarz. Nie należy stosować kosmetyków dekoracyjnych na leczoną skórę i nie wystawiać jej na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Dlatego idealną porą na stosowanie preparatu jest wieczór przed pójściem spać.

Do aplikacji wystarczy delikatny nacisk.


Stosować 2-5 razy w tygodniu. Zalecamy rozpoczęcie stosowania 1-2 razy w tygodniu i stopniowe zwiększanie częstotliwości. Przy regularnym stosowaniu należy wymienić go na nowy po 3 miesiącach.


Wałek może być również stosowany na innych częściach ciała do usuwania blizn, rozstępów, plam pigmentowych itp. Jest on szczególnie zalecany przed zastosowaniem serum do włosów w celu poprawy ich wzrostu. Sposób użycia jest identyczny.


Po każdym zastosowaniu należy opłukać wałek pod bieżącą wodą i zdezynfekować poprzez spryskanie główki wałka preparatem alkoholowym oraz przechowywać w opakowaniu w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Kiedy nie stosować wałka:


Nie stosować na podrażnioną skórę, otwarte rany, znamiona, brodawki, blizny koloidalne i świeże, jeśli cierpisz na trądzik różowaty lub ostry trądzik i stany zapalne, jeśli masz alergię na metale lub jeśli masz mniej niż 18 lat.


Nie stosować w bezpośrednim sąsiedztwie oczu.


Nie stosować przed lub po zastosowaniu peelingów lub produktów zawierających składniki drażniące (mydła, produkty tensydowe).


Z uwagi na bezpieczeństwo i higienę, wałek kosmetyczny może być używany tylko przez jedną osobę, nie należy dzielić się nim z innymi.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i higieny wałek kosmetyczny może być używany tylko przez jedną osobę.

Kod produktu
  • NAV2398


Kategoria
Top