facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kimmy Candles Dyfuzor Aromatyczny Drewno dębowe

: Kimmy Candles

111 zł
100 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Kimmy Candles Dyfuzor Aromatyczny Drewno dębowe

Aromatyczny dyfuzor o bardzo męskim (męskim) zapachu, na który składają się nuty drewna dębowego, kadzidła i cytrusów.

Świeca o zapachu przypominającym męską wodę kolońską, jest świetnym kompromisem, gdy jest Was dwóch w domu, a drugi po prostu nie lubi słodkich i kwiatowych zapachów.

Już przy pierwszym powąchaniu naprawdę w głowie pojawia się obraz przystojnego i eleganckiego mężczyzny. Jest to zapach męski, zmysłowy, a nawet nieco tajemniczy. Aromat otula zapachem subtelnie dymnego tytoniu, ciepłych przypraw i nutą koniaku, uzupełniony naturalnymi nutami dębu, hebanu, kadzidła i piżma.


Intensywność zapachu: łagodny do średniego

7 patyczków w opakowaniu

Trwa 2-3 miesiące

Odwracaj patyczki raz na 2 tygodnie

Składniki: gliceryna roślinna, olejek zapachowy

Pojemność: 100 ml

>

Jak używać dyfuzora?

Dyfuzor aromatyczny to jeden z najprostszych sposobów na nadanie zapachu Twojemu wnętrzu.

Po prostu włóż patyczki do butelki z dyfuzorem, a zapach zacznie spontanicznie uwalniać się do pomieszczenia. Jest to odpowiedni zamiennik dla świec zapachowych lub aromaterapeutycznych tea lightów, które muszą być stale nadzorowane.

Dlatego nadaje się również do stosowania np. w biurowcach, gdzie przepisy przeciwpożarowe nie pozwalają na używanie otwartego ognia w zamkniętych pomieszczeniach.


Do czego służą patyczki?

Samodzielnie kontrolujesz intensywność zapachu w zależności od ilości włożonych patyczków. Im więcej ich dodasz, tym bardziej Twój dom będzie pachniał.

Do mniejszych pomieszczeń, łazienek czy korytarzy wystarczą 1-3 patyczki. Do salonów i kuchni 4-7 patyczków, w zależności od gustu i wielkości pomieszczenia.


Gdzie go umieścić?

Umieść dyfuzor w miejscu z przepływem powietrza. Zapach ma wtedy większą szansę na rozprzestrzenienie się do wszystkich zakątków pokoju.

gabinet

salon - na stole, półce

pokój - stolik narożny

łazienka - na szafce

przedpokój - gdzieś, gdzie jest przeciąg

TIP: Umieść go na półce lub innym meblu obok drzwi - poczujesz piękny zapach, gdy wejdziesz do pokoju, a zapach ponownie rozproszy się w oddali.


Jak dbać o dyfuzor?

Nie potrzebujesz prawie nic. Jedyną rzeczą, którą polecam jest obracanie kijów raz w tygodniu. Laski będzie wsiąkać z drugiej strony i zapach zostanie wydany bardziej równomiernie.

Jeśli dyfuzor zabraknie i uzupełnić go, zalecamy opłukać go wodą z mydłem i coraz zupełnie nowe laski. Nowy wkład nie zmiesza się ze starym, a wymienione patyczki będą nadawały się do nowego użytku.Kod produktu
  • DF3


Kategoria
Top