facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Sassy High-top

Marka: Inkkas

285 zł
86 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Sassy High-top

Biały, niebieski czerwony - ten klasyczny trójkolor może i świetnie wygląda na godle narodowym, ale na butach? To nudne, które już dawno wyszło z mody. Ale połączenie niebieskiego, różowego i żółtego? To jest coś rewolucyjnego i estetycznie doskonałego! Model Sassy High-top przekona Cię o tym już na pierwszy rzut oka. Ta kombinacja kolorystyczna sprawi, że Ty i osoby z Twojego otoczenia będą zazdrościć i żałować, że nie kupiliście tego modelu wcześniej.Materiał:

Wkładka - tekstylna, nylon i poliester
Wyściółka - tekstylna
Podeszwa - gumowa
Inne cechy - Wyjmowana wkładka jest wyprofilowana z podparciem łuku.

Coś ekstra: Jeśli zdecydujesz się na zakup tych oryginalnych butów, marka Inkkas zasadzi drzewo za pośrednictwem Trees for the future, organizacji, która od ponad 27 lat pomaga zalesiać naszą planetę, wspierając rozwój i wzrost poziomu życia w odległych społecznościach w Afryce i Ameryce Południowej.

Dzięki temu, że w tym roku zdecydowałeś się na zakup tych oryginalnych butów, marka Inkkas zasadzi drzewo.Kod produktu
  • KL302347
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top