facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Rooster Slip On

Marka: Inkkas

323 zł
130 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Rooster Slip On

Marka Inkkas podczas ręcznego tworzenia swoich tkanin czerpie inspirację z tradycyjnych wzorów z całego świata. I tak oto kolorowe kwiaty i żywe koguty z Meksyku trafiły do Ferwer. Lekkie buty wsuwane z gumowymi podeszwami wykonanymi w dobrych warunkach sprawią, że będziesz szczęśliwy każdego dnia. Dodatkowo, za każdą sprzedaną parę Inkkas zasadzi drzewo..Super miękka wyściółka wewnętrzna

Szwy na piętach

Wyjmowana wkładka z podparciem łuku

Podeszwa zewnętrzna ze 100% gumy

Wzmocnione elastyczne szwy

Handmade in Latin America

>Kod produktu
  • SL077710
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top