facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Prickly Jogger

Marka: Inkkas

323 zł
98 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Prickly Jogger

Biegaj po kaktusowych preriach w nowej jakości trampkach, które zainspirują Cię do wakacji w Ameryce. Model Prickly Jogger doskonale nadaje się do uprawiania sportów na co dzień, ponieważ ściśle przylega do stopy i sprawia, że czujesz się lekko. Oprócz kreatywnego nadruku z kaktusem, pokochasz anatomiczny kształt, który gwarantuje, że Twoje stopy nigdy nie będą boleć. Zamszowy materiał nadaje butom styl i polot, który przyciąga wzrok już na pierwszy rzut oka.Materiał:

Wkładka - tekstylna i zamsz
Wyściółka - tekstylna
Podeszwa - guma i EVA
Inne cechy - Wyjmowana wkładka jest formowana z podparciem łuku.

Coś ekstra: Jeśli zdecydujesz się na zakup tych oryginalnych butów, marka Inkkas zasadzi drzewo za pośrednictwem Trees for the future, organizacji, która od ponad 27 lat pomaga zalesiać naszą planetę, wspierając rozwój i wzrost poziomu życia w odległych społecznościach w Afryce i Ameryce Południowej.

Dzięki temu, że w tym roku zdecydowałeś się na zakup tych oryginalnych butów, marka Inkkas zasadzi drzewo.Kod produktu
  • NP276603
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top