facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Manu Jogger

Marka: Inkkas

285 zł
115 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Manu Jogger

Czy cieszysz się na poranny bieg, poranny dojazd do pracy lub szkoły i popołudniowy spacer po parku? Buty Manu Jogger marki Inkkas będą Twoim niezawodnym przewodnikiem podczas wszystkich aktywności. Są one wykonane ręcznie zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu, mają wysokiej jakości gumową podeszwę i bawełniane sznurowadła, które się nie zniszczą. Ponadto, za każdą sprzedaną parę Inkkas sadzi drzewo.Niska cholewka, miękka wyściółka z siateczki

Podeszwa środkowa EVA i gumowa podeszwa zewnętrzna

Wyjmowana wkładka wewnętrzna

Klasyczna sylwetka joggera w stylu retro

Wysokiej jakości bawełniane sznurowadła

Wykonane ręcznie w Ameryce Łacińskiej

>Kod produktu
  • AW210408
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top