facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Groove Slip On

: Inkkas

323 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Groove Slip On

Mocno ściskamy kciuki temu, kto wymyślił ten typ butów. Nie ma sznurowadeł, nie ma splątanych węzłów, po prostu wsuń i już. Inkkas wprowadza na rynek całą gamę butów typu Slip On o różnorodnym wzornictwie. Dzięki Groove'owi poznasz tajemnice głębokiego lasu. Kwitnące kwiaty, splatające się liany, tajemnicze grzyby i rechoczące żaby - wszystko to można zobaczyć, jeśli się dobrze poszuka.Handmade in Latin AmericaKod produktu
  • AW210305
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top