facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Flora

: Inkkas

399 zł
200 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Flora

Kwiatowe piękności, które rozjaśnią Twój dzień. Z egzotycznymi joggerami przenoszenie flory afrykańskiej dżungli jest dziecinnie proste. Połączenie czerni i żółci, wraz z jasnymi kolorami, rozjaśni również Twój codzienny strój. Miękka wewnętrzna wyściółka zapewnia maksymalny komfort noszenia przez cały dzień. Zdrowy chód wspomaga anatomiczny kształt wkładki, która jest również wyjmowana.Kod produktu
  • D225100
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top