facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Cusco Low Top

: Inkkas

323 zł
226 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Cusco Low Top

Niskie trampki są po prostu niezbędne latem. Na wycieczki i do pracy, w mieście i na wsi. Trampki z Cusco będą Ci towarzyszyć wszędzie tam, gdzie będziesz ich potrzebować. Dzięki kolorom ziemi będą one również odpowiednie na formalne okazje. Ręcznie wykonany materiał, gumowe i trwałe podeszwy oraz posadzone drzewo za każdą zakupioną parę - ten zakup ma sens.

Niska, bardzo miękka wyściółka wewnętrzna z płótna

Wyjątkowa wyjmowana wkładka z podparciem łuku

Szwy na piętach

100% gumowa podeszwa zewnętrzna

Handmade in Latin America

>

Kod produktu
  • D190416
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top