facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Camo Garden

Marka: Inkkas

285 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 9 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Camo Garden

Nigdy wcześniej tego nie robiono! Nowy produkt firmy Inkkas, który przyciąga wzrok już na pierwszy rzut oka. Ale nie ma czegoś takiego jak kamuflaż. W Camo Garden nie wtopisz się w tłum, jak można by się spodziewać po wzorze kamuflażu. W rzeczywistości subtelne, ciemnozielone tło uzupełniają bujne, wiosenne kwiaty. Slipony są idealne na nadchodzące ciepłe dni. Ponadto doskonale pasują do spódnic i jeansów, dzięki czemu są to buty idealne na każdą okazję.Kod produktu
  • NP075603
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top