facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Barracuda Velvet

: Inkkas

399 zł
120 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Barracuda Velvet

Jaki jest rezultat połączenia peruwiańskiej tkaniny i czarnego aksamitu? Genialny Barracuda Velvet hightop, który bez względu na to, na jaką okazję go założysz, zawsze będziesz gwiazdą! Uwielbiana ciemna podeszwa ma nie tylko praktyczne zalety, ale doskonale uzupełni ogólny wygląd i optycznie zmniejszy rozmiar stopy.

.Kod produktu
  • P010402
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top