facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Inkkas Bald Eagle Kids

Marka: Inkkas

247 zł
75 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Inkkas Bald Eagle Kids

Jak by to było latać i patrzeć na świat z perspektywy orła. Teraz możesz nosić tych zapierających dech w piersiach królów przestworzy razem z Twoimi małymi dziećmi. Dziecięce trampki, jak wszystkie Inkkas, są wykonane etycznie i mają wysoką jakość. Stylowe i wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny z boku sprawi, że będą one łatwe do noszenia na co dzień.

.Kod produktu
  • SS19K024
Inkkas logo

O marce Inkkas

Wyjątkowe obuwie przeznaczone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać w tłumie. INKKAS to idealne połączenie komfortu, jakości i przyciągającego wzrok stylu. Inkkas to marka obuwnicza wywodząca się z Ameryki Południowej. Od początku istnienia marki dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filozofia firmy oparta jest na zasadach Fair Trade, filantropii i autentyczności.

Firma jest zaangażowana w projekt One shoe One tree, w ramach którego za każdą sprzedaną parę butów sadzone jest drzewo w amazońskich lasach deszczowych. Produkty Inkkas powstają we współpracy z lokalnymi meksykańskimi warsztatami, które są w pełni własnością lokalnych firm i organizacji. Fabryki te są nowoczesne, bezpieczne i ściśle przestrzegają warunków pracy ustalonych przez prawo. Każda osoba zaangażowana w produkcję ma ukończone 18 lat i jest uczciwie wynagradzana za swój wkład w postaci pensji.
Do produkcji butów Inkkas używane są autentyczne materiały najwyższej jakości.Kategoria
Top