facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Taberalf Sweatshirt Man Off White

: Ecoalf

342 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Taberalf Sweatshirt Man Off White

Czy zrównoważony rozwój jest dla Ciebie ważny? Umieść ją na swojej bluzie i pokaż wszystkim, że nie jest to tylko puste słowo, które nic dla Ciebie nie znaczy. Ta bluza nie tylko pokazuje twoją filozofię dzięki metce, ale jest również wykonana w sposób zrównoważony - w połowie z bawełny uprawianej organicznie, a w połowie z bawełny pochodzącej z recyklingu.

.

Kod produktu
  • GASTTABER8004MS22-001
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top