facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Megeve Long Oversize Coat Woman

: Ecoalf

1 327 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Megeve Long Oversize Coat Woman

Spodoba Ci się długi puchowy płaszcz zimowy z kapturem z kolekcji zrównoważonej marki Ecoalf. Zastosowany materiał zapewnia komfort termiczny. Płaszcz zawiera wyściółkę kombinowaną, wykonaną z mieszanki piór z certyfikatem RDS, który zapewnia dobrostan zwierząt hodowlanych oraz syntetycznych piór Primaloft® i Fellex® pochodzących z recyklingu. Nie zawiera chemicznych substancji PFC. Podszewka to poliester pochodzący z recyklingu, wykonany z plastikowych butelek odzyskanych z dna mórz i oceanów.

Kod produktu
  • GAJKMEGEV4070WW20-051
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top