facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Bio-D Hipoalergiczny żel do mycia w płynie - kanister (5 L)

: Bio-D

195 zł
176 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Bio-D Hipoalergiczny żel do mycia w płynie - kanister (5 L)

"Uniwersalny, skoncentrowany, naturalny detergent w płynie do prania białego i kolorowego, bez drażniących enzymów, do stosowania w pralce i do prania ręcznego. Nadaje się również do bardzo delikatnych materiałów, takich jak jedwab, kaszmir czy wełna. Skuteczny od 30°C. Żel jest hipoalergiczny, odpowiedni dla skóry wrażliwej i dzieci. Nie zawiera substancji chemicznych i zapachowych, bezpieczny dla szamb i domowych oczyszczalni ścieków. Nie zawiera oleju palmowego. Duże opakowanie dla całej rodziny, maksymalnie przyjazne dla środowiska, w jeszcze lepszej cenie. Ilość dawek prania: do 125.Bio-D jest firmą rodzinną, która bardzo rygorystycznie i konsekwentnie koncentruje się na wytwarzaniu produktów mających minimalny wpływ na środowisko, zarówno w samej produkcji, jak i w ich użytkowaniu. Wybierają tylko najbezpieczniejsze składniki o najwyższej jakości. Tam, gdzie to możliwe, są one pochodzenia roślinnego i pochodzą z odnawialnych źródeł. Tylko niewielka część składników pochodzi z nieodnawialnych minerałów. Pojemniki i opakowania wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkty i składniki nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego są odpowiednie dla wegan. Nie zawierają one żadnych substancji modyfikowanych genetycznie. Bio-D podlega kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society oraz Cruelty Free International (Leaping Bunny). Bio-D otrzymał nagrodę Best Buy oraz Most Effective Product w kategoriach: środki do mycia naczyń, środki czystości, detergenty i środki do czyszczenia toalet przyznawaną przez brytyjski magazyn dla odpowiedzialnych konsumentów Ethical Consumer Magazine. Może poszczycić się kilkoma prestiżowymi nagrodami w dziedzinie ochrony środowiska, takimi jak Green Apple i Green Business of the Year."

Parametry
Składniki: 5-15%: Potassium Cocoate, Nonionic Surfactant. < 5%: Anionic Surfactant, Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid.
Pojemność.

Składniki: 5-15% Potassium Cocoate, niejonowy środek powierzchniowo czynny. < 5%: Anionic Surfactant, Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid.
Objętość.

Kod produktu
  • BLL45


Kategoria
Top