facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Organyc Wkładki do kapci Light Plus (24 szt.) - 100% bio-bawełna, 1 kropla

: Organyc

26 zł
23 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Organyc Wkładki do kapci Light Plus (24 szt.) - 100% bio-bawełna, 1 kropla

Wkładki Organyc Light Plus wykonane są z bielonej bawełny bez chloru 100 IO wewnątrz i na zewnątrz. Są cienkie, prawie niewidoczne - ale można na nich polegać. Nie zawiera syntetycznych włókien, substancji chemicznych ani perfum - po prostu nic, co mogłoby powodować podrażnienia. Wkładki Light Plus są odpowiednie do codziennego noszenia. Dają poczucie stałej czystości, chronią bieliznę i mogą być stosowane przy lekkich miesiączkach lub problemach ginekologicznych (etykieta: 1 kropla).Konwencjonalne produkty do higieny kobiecej wykonane są głównie z materiałów syntetycznych, a ich wypełnienia mogą zawierać wełnę drzewną lub substancje chemiczne, które powodują podrażnienia skóry i błon śluzowych. Do ich wybielania często używa się chloru, który pozostawia niewielkie, ale nieistotne ilości toksycznych dioksyn. Włoska marka Organyc produkuje pierwszą linię produktów do higieny intymnej dla kobiet i dzieci wyłącznie z certyfikowanej, uprawianej w sposób zrównoważony bawełny 100 IO, która jest idealnym materiałem dla Twojej skóry i części intymnych.

Materiał: bio-bawełna i bio-skrobia kukurydziana
Kraj pochodzenia: Włochy
Przeznaczenie: do codziennego noszenia i lekkiego krwawienia (etykieta: 1 kropla)
Materiał opakowania: papierowe pudełko z recyklingu zadrukowane tuszem sojowym; papierowa taśma klejąca na wkładce z ekologicznym klejem; wkładki są pakowane indywidualnie
Co zrobić z opakowaniem? Worek z wyściółką jest rozłożony. Można je wrzucić do domowego kompostu lub do pojemnika na bioodpady.

Kod produktu
  • ORG008


Kategoria
Top