facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Baula Podłogi - tabletka na 1 l środka czyszczącego.

Marka: Baula

24 zł
19 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 8 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Baula Podłogi - tabletka na 1 l środka czyszczącego.

Baula wprowadza rewolucyjną innowację w dziedzinie ekologicznej drogerii - skoncentrowane tabletki, które możesz rozpuścić w wodzie w domu i uzyskać skuteczny środek czyszczący.

Baula Floors to środek czyszczący przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, w tym marmurowych, parkietów i podłóg drewnianych.

Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie pozostawiając resztek środka czyszczącego na podłodze.


Schnie szybko.

Podłogi odżywają i odnawiają.

Pozostawia przyjemny zapach stworzony z olejków eterycznych.

Dzięki łagodnej formule nie uszkadza ani nie narusza żadnego rodzaju podłogi, zachowując jej naturalne kolory i fakturę

Delikatnie poleruje i pielęgnuje nawet wrażliwe powierzchnie

.Co wyróżnia tabletki czyszczące Baula?


Innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie do czyszczenia domu. Wysoka moc czyszczenia, delikatny i przyjemny zapach.

Zrównoważone i skuteczne produkty. Wysokie standardy jakości i składu100% naturalna biodegradowalna formuła.

Vegan Ecocert Certified - Naturalny detergent. Opatentowany w ponad 130 krajach. Kompaktowe tabletki musujące.

Mała, skoncentrowana tabletka zastępuje powszechnie stosowany detergent w płynie. Tabletka jest wielkości monety 5 centowej, waży 5 g. Rozpuszczalna w zwykłej wodzie.

Zapachy - tylko olejki eteryczne. Zawiera naturalne barwniki i stabilizatory. Do 95% redukcji odpadów plastikowych.

Opakowanie nadające się do recyklingu. Znaczna redukcja emisji CO2. Do 95% oszczędności w transporcie i przechowywaniu. Produkcja własna w Hiszpanii, założona w 2015 r., nie podróżuje przez pół świata, aby dotrzeć do Ciebie.

Testowane w laboratoriach Barcelońskiego Parku Naukowego we współpracy z Uniwersytetem v Barcelona. ACCIO - nagroda rządu Katalonii w 2017 roku - 1 miejsce dla najbardziej innowacyjnego start-upu.

Bez chemikaliów, toksyn, nie powoduje podrażnień skóry, dzięki naturalnym składnikom.

Wysoka moc czyszczenia, szybko wysycha, odnawia powierzchnie. Najszybsza, najłatwiejsza i najwygodniejsza koncepcja uzupełniania v w branży.

Ochrona dla dzieci i zwierząt. Tabletki Baula eco zawierają Bitrex, nieszkodliwą substancję, która jest niezwykle gorzka. Jest ona dodawana do produktów i zapewnia, że jeśli dziecko lub zwierzę spróbuje je zjeść, natychmiast je wypluje, zanim się odurzy. Jest to możliwe dzięki niezwykle gorzkiemu smakowi tej substancji.

Baula pracuje nad zmniejszeniem swojego śladu węglowego. Chce mieć jak najmniejszy wpływ na planetę, dlatego uruchomiła oficjalne obliczenia śladu węglowego, przeprowadzone przez hiszpańskie Ministerstwo Transformacji Ekologicznej.

 

Sposób użycia: rozcieńczyć tabletkę w 750 ml wody. Wlej wodę z kranu do butelki, włóż tabletkę i pozostaw do dokładnego rozpuszczenia na około 10 minut. Następnie możesz zacząć używać jak zwykle.

Opakowanie: karton nadający się do recyklingu, rozmiar opakowania: 1,5 * 8 * 7 cm, tabletka jest zapakowana w ochronny blister.


Składniki: <5% perfum, anionowy środek powierzchniowo czynny. Zawiera limonen i geraniol. Zawiera również regulatory kwasowości, zasady, stabilizatory i barwniki. 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.Kod produktu
  • BAU5


Kategoria
Top