facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Baula Zestaw startowy Podłogi. Butelka z tabletkami na 1 l środka czyszczącego

Marka: Baula

35 zł
28 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Baula Zestaw startowy Podłogi. Butelka z tabletkami na 1 l środka czyszczącego

Baula wprowadza rewolucyjną innowację w dziedzinie ekologicznej drogerii - skoncentrowane tabletki, które można rozpuścić w wodzie w domu i uzyskać skuteczny środek czyszczący.

Zestaw startowy zawiera plastikową butelkę wykonaną z plastiku pochodzącego z recyklingu, która jest przeznaczona do ponownego użycia oraz 1 tabletkę Baula Floors.

Baula Floors to środek do czyszczenia podłóg przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, w tym marmuru, parkietu i podłóg drewnianych.

Skutecznie usuwa zabrudzenia bez pozostawiania resztek środka czyszczącego na podłodze.

Szybko wysycha.

Odświeża i rewitalizuje podłogi.

Pozostawia przyjemny zapach stworzony z olejków eterycznych.

Dzięki łagodnej formule nie niszczy i nie narusza żadnego rodzaju podłóg, zachowując ich naturalne kolory i fakturę

Delikatnie poleruje i pielęgnuje nawet wrażliwe powierzchnie

Butelka posiada poręczną skalę, aby pomóc Ci odpowiednio rozcieńczyć środek czyszczący w wiadrze z wodą

.Jak działają tabletki Baula? Prościej niż można by się spodziewać. Napełnij butelkę wodą z kranu, włóż tabletkę, poczekaj około 10 minut, aż całkowicie się rozpuści i możesz jej używać jak zwykle.Co wyróżnia tabletki czyszczące Baula?


Innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie do czyszczenia domu. Wysoka moc czyszczenia, delikatny i przyjemny zapach.


Zrównoważone i skuteczne produkty. Wysokie standardy jakości i składu100% naturalna biodegradowalna formuła.


Vegan Ecocert Certified - Naturalny detergent. Opatentowany w ponad 130 krajach. Kompaktowe tabletki musujące.


Mała, skoncentrowana tabletka zastępuje powszechnie stosowany detergent w płynie. Tabletka wielkości monety 5 centowej, waga 5 g. Rozpuszczalna w zwykłej wodzie.


Zapachy - wyłącznie olejki eteryczne. Zawiera naturalne barwniki i stabilizatory. Do 95% redukcji odpadów plastikowych.


Opakowanie nadające się do recyklingu. Znacząca redukcja emisji CO2. Oszczędność do 95% na transporcie i przechowywaniu. Produkcja własna w Hiszpanii, założona w 2015 roku, nie podróżują przez pół świata, aby dotrzeć do Ciebie.


Testowane w laboratoriach Barcelońskiego Parku Naukowego we współpracy z Uniwersytetem w Barcelonie. ACCIO - nagroda rządu Katalonii w 2017 roku - 1 miejsce dla najbardziej innowacyjnego start-upu.


Bez chemikaliów, toksyn, nie powoduje podrażnień skóry, dzięki naturalnym składnikom.


Wysoka moc czyszczenia, szybko wysycha, odnawia powierzchnie. Najszybsza, najłatwiejsza i najwygodniejsza koncepcja ponownego napełniania (uzupełniania) w branży.


Ochrona dla dzieci i zwierząt. Tabletki Baula eco zawierają Bitrex, nieszkodliwą substancję, która jest niezwykle gorzka. Jest ona dodawana do produktów i gwarantuje, że jeśli dziecko lub zwierzę spróbuje je zjeść, natychmiast je wypluje, zanim zdąży się odurzyć. Dzieje się tak ze względu na niezwykle gorzki smak tej substancji.


Baula pracuje nad zmniejszeniem swojego śladu węglowego. Chce mieć jak najmniejszy wpływ na planetę, dlatego rozpoczęła oficjalne obliczenia śladu węglowego przez hiszpańskie Ministerstwo Transformacji Ekologicznej.


Sposób użycia: rozcieńczyć tabletkę w 750 ml wody. Wlej wodę z kranu do butelki, włóż tabletkę i pozwól jej dokładnie się rozpuścić przez około 10 minut. Następnie możesz zacząć używać jak zwykle.


Opakowanie: karton nadający się do recyklingu, rozmiar opakowania: 1,5 * 8 * 7 cm, tabletka jest zapakowana w ochronny blister


Składniki: <5% perfum, anionowy środek powierzchniowo czynny. Zawiera limonen i geraniol. Zawiera również regulatory kwasowości, zasady, stabilizatory i barwniki.100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.Ważna uwaga!   Może powodować podrażnienie skóry oczu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Jeśli wymagana jest pomoc medyczna, należy zachować opakowanie lub etykietę produktu. Przed użyciem przeczytać etykietę. Nosić rękawice ochronne. Po kontakcie z oczami delikatnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli używasz soczewek kontaktowych i jeśli to możliwe, zdejmij je. Kontynuować płukanie. Jeśli wystąpi podrażnienieKod produktu
  • BAU10


Kategoria
Top