facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Baula Dezynfekcja - tabletka na 750 ml detergentu

Marka: Baula

24 zł
19 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 4 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Baula Dezynfekcja - tabletka na 750 ml detergentu

Baula wprowadza rewolucyjną innowację w dziedzinie ekologicznej drogerii - skoncentrowane tabletki, które można rozpuścić w wodzie w domu i uzyskać skuteczny środek czyszczący.

Środek dezynfekujący Baula to środek czyszczący na bazie aktywnego tlenu.

Głęboko czyści i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Dzięki swojej mocy wybielającej z łatwością usuwa ciężkie zabrudzenia obecne nawet w fugach podłogowych lub kafelkach i nie pozostawia śladów.

Powierzchnie są dezynfekowane i pozbywają się szkodliwych bakterii.

Jest bezpieczny w użyciu i nie jest agresywny dla czyszczonych powierzchni.

Ma łagodny przyjemny zapach olejków eterycznych.

Jak działają tabletki Baula? Prostsze niż można by się spodziewać. Napełnij butelkę wodą z kranu, włóż tabletkę, poczekaj około 10 minut, aż całkowicie się rozpuści i możesz jej używać jak zwykle.Co wyróżnia tabletki czyszczące Baula?


Innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie do czyszczenia domu. Wysoka moc czyszczenia, delikatny i przyjemny zapach.


Zrównoważone i skuteczne produkty. Wysokie standardy jakości i składu100% naturalna biodegradowalna formuła.


Vegan Ecocert Certified - Naturalny detergent. Opatentowany w ponad 130 krajach. Kompaktowe tabletki musujące.


Mała, skoncentrowana tabletka zastępuje powszechnie stosowany detergent w płynie. Tabletka wielkości monety 5 centowej, waga 5 g. Rozpuszczalna w zwykłej wodzie.


Zapachy - wyłącznie olejki eteryczne. Zawiera naturalne barwniki i stabilizatory. Do 95% redukcji odpadów plastikowych.


Opakowanie nadające się do recyklingu. Znacząca redukcja emisji CO2. Oszczędność do 95% na transporcie i przechowywaniu. Produkcja własna w Hiszpanii, założona w 2015 roku, nie podróżują przez pół świata, aby dotrzeć do Ciebie.


Testowane w laboratoriach Barcelońskiego Parku Naukowego we współpracy z Uniwersytetem w Barcelonie. ACCIO - nagroda rządu Katalonii w 2017 roku - 1 miejsce dla najbardziej innowacyjnego start-upu.


Bez chemikaliów, toksyn, nie powoduje podrażnień skóry, dzięki naturalnym składnikom.


Wysoka moc czyszczenia, szybko wysycha, odnawia powierzchnie. Najszybsza, najłatwiejsza i najwygodniejsza koncepcja ponownego napełniania (uzupełniania) w branży.


Ochrona dla dzieci i zwierząt. Tabletki Baula eco zawierają Bitrex, nieszkodliwą substancję, która jest niezwykle gorzka. Jest ona dodawana do produktów i zapewnia, że jeśli dziecko lub zwierzę spróbuje je zjeść, natychmiast je wypluje, zanim się odurzy. Dzieje się tak ze względu na niezwykle gorzki smak tej substancji.


Baula pracuje nad zmniejszeniem swojego śladu węglowego. Chce mieć jak najmniejszy wpływ na planetę, dlatego rozpoczęła oficjalne obliczenia śladu węglowego przez hiszpańskie Ministerstwo Transformacji Ekologicznej.


Sposób użycia: rozcieńczyć tabletkę w 750 ml wody. Wlej wodę z kranu do butelki, włóż tabletkę i pozwól jej dokładnie się rozpuścić przez około 10 minut. Następnie możesz zacząć używać jak zwykle.


Opakowanie: karton nadający się do recyklingu, rozmiar opakowania: 1,5 * 8 * 7 cm, tabletka jest zapakowana w ochronny blister


Składniki: 15% - 30% wybielacza tlenowego, <5% perfum, anionowy środek powierzchniowo czynny. Zawiera linalol, cyneol. Zawiera również regulatory kwasowości, zasady, stabilizatory i barwniki.100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.Ważna uwaga!   Może powodować podrażnienie skóry oczu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Jeśli wymagana jest pomoc medyczna, należy zachować opakowanie lub etykietę produktu. Przed użyciem przeczytać etykietę. Nosić rękawice ochronne. Po kontakcie z oczami delikatnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli używasz soczewek kontaktowych i jeśli to możliwe, zdejmij je. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się, należy zwrócić się o pomoc lekarską.Kod produktu
  • BAU4


Kategoria
Top