facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
 
(13 produkty)
 

Watersavers


Watersavers to czeska marka, której produkty pomogą Ci oszczędzać wodę w domu podczas codziennych czynności. Odbije się to nie tylko na naszym środowisku, ale także na Twoim portfelu. Stosowanie tych produktów może znacznie obniżyć koszty związane ze zużyciem wody. Oszczędzacze wody są eksportowane na cały świat i posiadają certyfikat dopuszczający do kontaktu z wodą pitną. Używając perlatora możesz zaoszczędzić nawet połowę zużywanej wody. Przystawkę wystarczy nakręcić na standardowy kran. Dzięki opatentowanej technologii miesza ona napływającą wodę z pęcherzykami powietrza, które ją "spulchniają". Mniejsza ilość wody tworzy zatem większy strumień. Bańka będzie Ci służyć nawet do 20 lat, ale inwestycja zwróci się już po 3 miesiącach. Oszczędności są więc naprawdę duże. Watersavers oferuje również oszczędzacze wody pod prysznicem, specjalne węże oszczędzające wodę pod prysznicem oraz oszczędzacze wagi spłuczki toaletowej. Wypróbuj produkty Watersavers w swoim domu lub miejscu pracy!

TOP PRODUKTY

Watersavers RA6 22 - bardzo ekonomiczny perlator z gwintem wewnętrznym produkcji czeskiej

Minimalne ciśnienie: 1 bar. Przepływ wody: 4 - 14 l na minutę. Typ gwintu: wewnętrzny (M22x1).

58 zł

52 zł

Watersavers RA6 24 - wysokowydajny perlator z gwintem zewnętrznym produkcji czeskiej

Minimalne ciśnienie: 1 bar. Przepływ wody: 4 - 14 l na minutę. Typ gwintu: zewnętrzny (M24x1).

58 zł

52 zł

Watersavers RA6 22/24 U - uniwersalny energooszczędny perlator z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym, produkcja czeska

Minimalne ciśnienie: 1 bar. Przepływ wody: 4 - 14 l na minutę. Rodzaj gwintu: wewnętrzny (M22x1) i zewnętrzny (M24x1).

63 zł

57 zł


O początkach i misji Watersavers


Od pomysłu do realizacji


Marka Watersavers wywodzi się z Czech i została założona w jednym celu: aby oszczędzać wodę w sposób wydajny i wysokiej jakości. Założyciele, Radomír Božek i Alena Macháčková, którzy byli już właścicielami firmy zajmującej się technologią sanitarną, zauważyli, że istniejące zagraniczne urządzenia do oszczędzania wody nie były wystarczająco wydajne i trwałe. Doprowadziło to do decyzji o stworzeniu własnej, czeskiej wersji oszczędzacza wody, który byłby wykonany z wysokiej jakości materiałów i gwarantowałby przepływ wody.

Innowacje i prototypy


Pierwsze pomysły i prototypy powstały "w domu na kolanie". Było wiele eksperymentów dotyczących tego, jakich materiałów użyć, jakie metody łączenia były najlepsze i jak optymalnie kontrolować przepływ wody. Celem było znalezienie unikalnego sposobu napowietrzania przepływu wody w sposób, który oszczędzałby wodę, nie będąc oczywistym na pierwszy rzut oka.

Przejażdżka z Centrum Innowacji Moraw Południowych


Południowomorawskie Centrum Innowacji zostało partnerem firmy na wczesnych etapach jej działalności, co pomogło marce znacznie się rozwinąć. Za całym sukcesem stał genialny pomysł: wizualne utrzymanie tego samego przepływu wody przy jednoczesnym zmniejszeniu jej zużycia.

Produkcja masowa i eksport


Obecnie marka jest w stanie produkować do 100 000 sztuk rocznie z gotowością do zwiększenia skali. Oprócz rynku krajowego, Watersavers eksportuje swoje produkty do Europy, Afryki i Azji.

Wpływ na środowisko


Gdyby wszystkie gospodarstwa domowe w Czechach korzystały z produktów Watersavers, zaoszczędziłyby tyle energii potrzebnej do podgrzania wody, co jeden blok elektrowni jądrowej Temelín.

Watersavers to nie tylko oszczędność wody, ale także oszczędność planety. To marka, która wyznacza nowe standardy w zarządzaniu wodą i staje się inspiracją dla kolejnych pokoleń.

Kategoria
Top