facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
 
(13 produkty)
 

TIO


Nie tylko Twoje zęby będą zachwycone produktami TIO, ale także Twoja ekologiczna dusza. Założycielami marki są Benjamin Veck i Fabian Ghosal. Podczas gdy Benjamin zajmuje się kreatywnym projektowaniem produktów i marek, Fabian opracowuje produkty z materiałów pochodzenia roślinnego. W wyniku ich współpracy powstała marka TIO, która wprowadza na rynek szczoteczki do zębów wykonane z odnawialnych materiałów roślinnych, które są nie tylko praktyczne, ale i piękne. Można wybierać spośród dwóch rodzajów włosia i kilku pastelowych odcieni kolorystycznych. Zaletą są wymienne główki, więc gdy szczoteczka się zużyje, nie trzeba wymieniać całej szczoteczki, tylko jej górną część. Pozwala to zaoszczędzić do 70% odpadów, ponieważ dzięki trwałości materiałów dolna część szczotki wytrzyma naprawdę długi czas. TIO chce również zainspirować większych producentów do bardziej zrównoważonego rozwoju, dlatego wśród produktów TIO znajdują się głowice wymienne do elektrycznych szczoteczek do zębów firmy Oral-B. Celem marki jest nie tylko zapobieganie powstawaniu odpadów z tworzyw sztucznych, ale także zmniejszenie ilości tych, które już znajdują się w środowisku. Kupując szczoteczkę do zębów, wspierasz projekt "Czyszczenie oceanów", którego celem jest usuwanie plastikowych odpadów z mórz i oceanów na całym świecie.

TOP PRODUKTY

TIO Szczoteczka do zębów (ultra miękka) - lodowcowo niebieska - z roślin

Wraz z TIO przedstawiamy Wam pierwsze na czeskim rynku szczoteczki do zębów bez bambusa, które są wykonane prawie wyłącznie z roślin, z odnawialnych ...

27 zł

24 zł

TIO Wymienne główki szczoteczki do zębów (średnie) (2 szt.) - ice blue

TIO wprowadza koncepcję wymiennych główek do swoich szczoteczek do zębów, aby zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych. Kiedy włosie zacznie ...

41 zł

37 zł

TIO SONIK Głowica wymienna do el. szczoteczka soniczna (2 szt.) - kompatybilna z modelami szczoteczek philips sonicare®

Nawet przy pomocy elektrycznej szczoteczki do zębów możesz w sposób zrównoważony wyczyścić swoje kły! Wymienne główki TIO są wykonane z roślin ...

44 zł

40 zł

-10%

-7%

TIO Szczoteczka do zębów BRUSH (średnia) - Cool Dew

26 zł 28 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-7%

TIO Szczoteczka do zębów BRUSH (miękka) - Living Ocean

26 zł 28 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

-10%

TIO Wymienne główki szczoteczki do zębów (średnie) (2 szt.) - ice blue

37 zł 41 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-11%

TIO Szczoteczka do zębów (ultra miękka) - lodowcowo niebieska - z roślin

24 zł 27 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

TIO: Innowacja i zrównoważony rozwój w produkcji szczoteczek do zębówW czasach, gdy konsumenci coraz bardziej koncentrują się na zrównoważonym rozwoju i jakości, niemiecka marka TIO opracowała rewolucyjne podejście do produkcji szczoteczek do zębów. W tym artykule przyjrzymy się dogłębnie temu, co wyróżnia TIO i dlaczego warto zwrócić na nią uwagę, jeśli szukasz zrównoważonych, wysokiej jakości szczoteczek do zębów.

Historia i misja


Marka TIO została założona z wizją tworzenia szczoteczek do zębów, które są nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale także przyjazne dla środowiska. Od wyboru materiałów po opakowania, firma koncentruje się na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju.

Produkty i materiały


TIO oferuje różne rodzaje szczoteczek, w tym te z wymiennymi główkami i różnymi rodzajami włosia. Cechą wspólną wszystkich produktów jest jednak wykorzystanie zrównoważonych materiałów. Na przykład firma wykorzystuje biotworzywa i materiały pochodzące z recyklingu, aby zminimalizować swój wpływ na środowisko.

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko


Jednym z głównych filarów marki TIO jest jej zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Produkty są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, z opcją wymiany główek szczoteczki zamiast wyrzucania całej szczoteczki. Opakowania są również projektowane z myślą o minimalizacji odpadów, często przy użyciu materiałów nadających się do recyklingu lub kompostowania.

Dlaczego warto wybrać TIO?Innowacyjność: TIO jest liderem w opracowywaniu nowych i skutecznych rozwiązań w zakresie higieny jamy ustnej.
Zrównoważony rozwój: Firma kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój środowiska, od wyboru materiałów po opakowania.
Jakość i funkcjonalność: Szczoteczki TIO nie tylko świetnie wyglądają, ale także oferują wysoką skuteczność czyszczenia.
Elastyczność: Możliwość wymiany główek szczoteczki wydłuża żywotność produktu.

TIO jest wiodącym graczem w dziedzinie zrównoważonej higieny osobistej, oferując szczoteczki do zębów, które są zarówno skuteczne, jak i przyjazne dla środowiska. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości i ekologicznych produktów do codziennej higieny. Dzięki TIO możesz mieć czyste zęby i czyste sumienie.

Kategoria
Top