facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
 
(40 produkty)
 

Pinke Welle


Wcześniej czy później każda kobieta myśląca proekologicznie znajdzie potrzebę wypróbowania bardziej zrównoważonych alternatyw dla konwencjonalnych podpasek i tamponów. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka opcji - jednorazowe produkty menstruacyjne z bawełny organicznej, zmywalne podpaski, gąbki lub kubeczki menstruacyjne. Niedawno majtki menstruacyjne trafiły także na rynek czeski. Marka Pinke Welle została stworzona przez parę przyjaciółek, Susannę i Katję, którym nie podobał się niemodny wygląd i sztuczne materiały majtek menstruacyjnych dostępnych na rynku i postanowiły stworzyć własną markę na swoje podobieństwo. Wprowadziły one do świata czarnych majtek z wysokim stanem kolory, wzory, koronki i wiele fasonów, które pasują do każdej sylwetki i siły menstruacji. Ponadto są one wykonane z delikatnych materiałów, głównie bawełny i wiskozy. Niewprawne oko nie odróżni majtek menstruacyjnych od zwykłych, a Ty będziesz mogła czuć się pewnie i spokojnie podczas miesiączki.

TOP PRODUKTY

Pinke Welle Majtki menstruacyjne Classic - obfite miesiączki (M)

Zmywalne majtki dają poczucie bezpieczeństwa i elegancji nawet podczas obfitych miesiączek. Firma Pinke Welle dodała do czarnej klasyki wygodną wysoką ...

171 zł

154 zł

Pinke Welle Majtki menstruacyjne Black Bikini - Medium Black - htr. i lekkie miesiączki (S)

W dni ze słabą lub umiarkowaną miesiączką wybierz klasyczne majtki do prania. Średnio wysoka talia i wygodne dopasowanie zapewniają bezpieczeństwo, ...

143 zł

129 zł

Pinke Welle Majtki menstruacyjne Black Bikini - Medium Black - htr. i lekka menstruacja (M)

W dni z lekką lub umiarkowaną miesiączką wybieraj klasyczne majtki do prania. Średnio wysoka talia i wygodny krój zapewniają bezpieczeństwo, a ...

143 zł

129 zł

-10%

Pinke Welle Tropicana Majtki menstruacyjne - obfite miesiączki (XL)

171 zł 190 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

Pinke Welle Tropicana Majtki menstruacyjne - obfite miesiączki (M)

171 zł 190 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

Pinke Welle Tropicana Majtki menstruacyjne - obfite miesiączki (S)

171 zł 190 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

Pinke Welle Majtki menstruacyjne małe

137 zł 152 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

Pinke Welle Majtki menstruacyjne małe

137 zł 152 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

Pinke Welle Majtki menstruacyjne małe

137 zł 152 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

-10%

Pinke Welle Majtki menstruacyjne Classic - obfite miesiączki (M)

154 zł 171 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

Pinke Welle: Rewolucja w majtkach menstruacyjnych dla ekologicznego i wygodnego życia


Czasami to osobiste doświadczenia prowadzą do najlepszych innowacji. Susanna i Katja, założycielki niemieckiej marki Pinke Welle, postanowiły przejąć kontrolę nad ekologicznymi i estetycznymi dylematami związanymi z produktami menstruacyjnymi. Wspólnie stworzyły majtki menstruacyjne, które są nie tylko wygodne, ale także przyjazne dla środowiska.

Co sprawia, że Pinke Welle jest wyjątkowe?


Kiedy Susanna i jej nastoletnia córka odkryły, że coraz trudniej jest znaleźć przyjazną dla środowiska alternatywę dla konwencjonalnych produktów menstruacyjnych, napotkały duży problem: brak opcji, które łączyłyby zrównoważony rozwój z estetyką i komfortem. Majtki Pinke Welle są nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Wykonane z wiskozy bambusowej i bawełny, majtki zostały zaprojektowane tak, aby były zarówno wygodne, jak i skutecznie wchłaniały płyny.

Technologia i materiały


Czterowarstwowa technologia majtek zapewnia suchość nawet podczas obfitych miesiączek. Ponadto, dzięki nowoczesnym materiałom, takim jak nylon i bawełna, majtki zapewniają przewiewność i wygodę. Wysokiej jakości materiały zapewniają, że części intymne pozostają suche i zdrowe.

Stylowe i przyjazne dla środowiska


Pinke Welle rozszerza swoją ofertę o różne kolory i kroje. Niezależnie od tego, czy wolisz czerwone, z wysokim stanem czy uwodzicielskie koronki, z tym produktem poczujesz się nie tylko komfortowo, ale i atrakcyjnie. Co więcej, marka ta posiada certyfikat PeTA, co oznacza, że jej produkty są wegańskie i nie były testowane na zwierzętach.

Długoterminowy zrównoważony rozwój


Oprócz natychmiastowych korzyści dla środowiska, majtki Pinke Welle są również trwałe w dłuższej perspektywie. Mogą wytrzymać nawet 2-3 lata, jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać. W ten sposób nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także zmniejszasz swój ślad ekologiczny.

Jak ich używać i pielęgnować


Majtki mogą być używane jako pełnoprawny zamiennik tradycyjnych produktów menstruacyjnych.
Ich pielęgnacja jest prosta: należy prać je w zimnej wodzie, a następnie w pralce w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza.

Rekomendacje dla przyszłych klientów


Ponieważ majtki są doskonałym zamiennikiem tradycyjnych produktów menstruacyjnych, wiele klientek zaleca zakup kilku par, aby można je było regularnie wymieniać. Eliminuje to konieczność codziennego prania i zwiększa praktyczność tego innowacyjnego rozwiązania.

Susanna i Katja stworzyły coś, co może pomóc kobietom wprowadzić świadomość ekologiczną do ich codziennego życia, jednocześnie czując się komfortowo i atrakcyjnie. Pinke Welle to coś więcej niż tylko marka; to ruch w kierunku odpowiedzialnego i zrównoważonego stylu życia. W ten sposób Pinke Welle chce pokazać, że etyka i estetyka mogą iść w parze.

Kategoria
Top