facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Perky Panama Bege

Marka: Perky

171 zł
52 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Perky Panama Bege

Czy interesujesz się zrównoważoną modą? W takim razie te espadryle z przyjaznej dla środowiska kolekcji Perky na pewno Cię urzekną. Są one wykonane z naturalnych i przetworzonych materiałów w Brazylii. Oddychająca bawełniana cholewka jest ozdobiona detalami z juty na pięcie. Miękka podeszwa wykonana jest z przetworzonych butelek PET, a wkładka jest wyjmowana.Kod produktu
  • AC15319
Perky logo

O marce Perky

Perky to brazylijska marka, która została założona w 2011 roku. Od początku produkcji głównym produktem są południowoamerykańskie espadryle o nazwie ALPARGATAS. Nigdy nie słyszałeś tego terminu i chciałbyś dowiedzieć się więcej? Alpargatas charakteryzuje się przede wszystkim sposobem wykonania. Jednym z trzech głównych elementów każdego buta jest trwała podeszwa wykonana z PVC. Drugą nieodzowną częścią buta jest ręcznie tkana tkanina, która jest stopniowo owijana wokół podeszwy, aż do uzyskania ostatecznego kształtu buta. W tym momencie pozostaje już tylko włożenie miękkiej, bawełnianej wkładki, która jest całkowicie wyjmowana i może być wymieniona przez użytkownika na wkładkę ortopedyczną. Dodając do tego innowacyjną konstrukcję butów, oryginalne i pomysłowe projekty, narodziły się południowoamerykańskie espadryle zwane alpargatas.

Od tego czasu stworzył wiele sneakersów i alpargatasów, wszystkie uszyte na tej samej zasadzie konstrukcyjnej, która sprawia, że but jest tak niewiarygodnie lekki i wygodny. Na koniec warto wspomnieć, że kładziemy nacisk na dobre warunki pracy dla wszystkich pracowników, co znajduje również odzwierciedlenie w obuwiu wszystkich pracowników - wszyscy noszą Perki :)

A teraz nadszedł czas, aby przenieść lekkość i komfort Perky do Europy.Kategoria
Top