facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kvitok Gąbka do czyszczenia Konjac z zieloną glinką (korpus)

: Kvitok

37 zł
33 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 1 użytkownik.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Kvitok Gąbka do czyszczenia Konjac z zieloną glinką (korpus)

Ten grzybek na pierwszy rzut oka może wyglądać na twardy i szorstki, ale zaskakuje swoją miękkością i delikatnością. Wystarczy przed użyciem namoczyć go przez chwilę w ciepłej wodzie.


Jest bardzo łatwy w użyciu i niewątpliwie znajdzie zastosowanie nawet w pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Stosujemy go nie tylko do oczyszczania skóry, ale także całego ciała w połączeniu z olejkiem do mycia Baby Smile oraz żelami pod prysznic lub olejkami.


Wykonany jest z korzenia rośliny Konjac, która rośnie w Azji. Ten gąbczasty korzeń jest wykorzystywany nie tylko jako element pielęgnacji urody, ale także jako pokarm. Roślina Konjac jest bogata w witaminy, białka, lipidy, kwasy tłuszczowe oraz naturalne minerały takie jak cynk, żelazo, miedź i magnez.


Ten rodzaj gąbki zawiera również zieloną glinkę, która nie tylko dodaje koloru, ale również zwiększa skuteczność czyszczenia, ponieważ glinki z reguły dobrze wiążą się z brudem.


Użycie:

Zamocz gąbkę w ciepłej wodzie, aby ją zmiękczyć i delikatnie wykręć. Dla skutecznego czyszczenia zalecamy stosowanie jej z jednym z produktów czyszczących Kvitek. Delikatnie przejechać kolistymi ruchami po skórze twarzy lub ciała, aby oczyścić, wymasować i ogólnie zrewitalizować skórę. Po każdym użyciu dokładnie wypłukać gąbkę i pozostawić do wyschnięcia. Wymień gąbkę po 2 miesiącach regularnego używania lub jeśli zacznie się niszczyć. Raz w tygodniu zalecamy zalanie gąbki wrzątkiem w celu jej sterylizacji.


Po użyciu powieś ją na sznurku, aby mogła swobodnie wyschnąć. W ten sposób stwardnieje i skurczy się.

.100% naturalny, biodegradowalny, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

.Kod produktu
  • NAV300


Kategoria
Top