facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kimmy Candles Dyfuzor Aromatyczny Miód

Marka: Kimmy Candles

111 zł
100 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 9 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Kimmy Candles Dyfuzor Aromatyczny Miód

Kiedy go poczujesz, zapach przenosi Cię w czasie do złotej ery, gdzie masz przed sobą przystojnego dżentelmena w smokingu - kogoś jak w mafijnym filmie Ojciec Chrzestny lub Roberta de Niro w wersji retro. Wystarczy ten obraz i już wiesz, że zapach będzie bardziej męski, ale sprawi, że kobiety, które pożądają tych mężczyzn, ugną kolana.


Przy pierwszym wrażeniu pomyślisz, że to coś bardzo tytoniowego, ale jest zupełnie odwrotnie. Zapach jest raczej słodszy, ale tylko subtelnie (nie przesadnie słodki). Następnie zapach się rozpada i pojawia się odrobina drzewnego i orientalnego elementu z ambry.

Zapach przypomina nieco szlachetne męskie perfumy. Nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


Intensywność zapachu: łagodny do średniego

7 patyczków w opakowaniu

Trwałość 2-3 miesiące

Odwracaj patyczki raz na 2 tygodnie

Składniki: gliceryna roślinna, olejek zapachowy

Pojemność: 100 ml

>Jak używać dyfuzora?

Dyfuzor aromatyczny to jeden z najprostszych sposobów na nadanie zapachu Twojemu wnętrzu.

Po prostu włóż patyczki do butelki z dyfuzorem, a zapach zacznie spontanicznie uwalniać się do pomieszczenia. Jest to odpowiedni zamiennik dla świec zapachowych lub aromaterapeutycznych tea lightów, które muszą być stale nadzorowane.

Dlatego nadaje się również do stosowania np. w biurowcach, gdzie przepisy przeciwpożarowe nie pozwalają na używanie otwartego ognia w zamkniętych pomieszczeniach.


Do czego służą patyczki?

Samodzielnie kontrolujesz intensywność zapachu w zależności od ilości włożonych patyczków. Im więcej ich dodasz, tym bardziej Twój dom będzie pachniał.

Do mniejszych pomieszczeń, łazienek czy korytarzy wystarczą 1-3 patyczki. Do salonów i kuchni 4-7 patyczków, w zależności od gustu i wielkości pomieszczenia.


Gdzie go umieścić?

Umieść dyfuzor w miejscu z przepływem powietrza. Zapach ma wtedy większą szansę na rozprzestrzenienie się do wszystkich zakątków pokoju.

gabinet

salon - na stole, półce

pokój - stolik narożny

łazienka - na szafce

przedpokój - gdzieś, gdzie jest przeciąg

TIP: Umieść go na półce lub innym meblu obok drzwi - poczujesz piękny zapach, gdy wejdziesz do pokoju, a zapach ponownie rozproszy się w oddali.


Jak dbać o dyfuzor?

Nie potrzebujesz prawie nic. Jedyną rzeczą, którą polecam jest obracanie kijów raz w tygodniu. Laski będzie wsiąkać z drugiej strony i zapach zostanie wydany bardziej równomiernie.

Jeśli dyfuzor zabraknie i uzupełnić go, zalecamy opłukać go wodą z mydłem i coraz zupełnie nowe laski. Nowy wkład nie zmiesza się ze starym, a wymienione patyczki będą nadawały się do nowego użytku.
Kod produktu
  • AD5


Kategoria
Top