facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Jack n Jill Szczoteczka do zębów dla dzieci Króliczek - wykonana ze skrobi kukurydzianej

: Jack n Jill

25 zł
22 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Jack n Jill Szczoteczka do zębów dla dzieci Króliczek - wykonana ze skrobi kukurydzianej

Patrzysz na pierwszą na świecie szczoteczkę do zębów dla dzieci z rączką wykonaną w 100% z niemodyfikowanej genetycznie i degradowalnej skrobi kukurydzianej. Doskonale pasuje do dziecięcych rączek, a wesoły design sprawia, że ząbkowanie staje się ulubionym rytuałem. Wyjątkowo miękkie włosie z nylonu pochodzącego z recyklingu doskonale czyści dziecięce koraliki, nie podrażniając dziąseł, dzięki czemu czyszczenie zębów staje się przyjemnością. Oprócz uchwytu, opakowanie szczoteczki do zębów jest również degradowalne i nie zawiera ani jednego kawałka plastiku. :) Właścicielami Jack n' Jill jest młode australijskie małżeństwo, Justin i Rachel. Stworzyli oni pierwszą całkowicie naturalną, bezpieczną i organiczną pastę do zębów dla dzieci, która jest jednocześnie zabawna w użyciu. Dziś ich oferta obejmuje kompletną naturalną opiekę stomatologiczną dla niemowląt, małych dzieci i dzieci. Minimalizują opakowania i wykorzystują w maksymalnym stopniu recykling i materiały naturalne.

Grubość włókien: 0,15 mm
Materiał szczecin: Nylon (Dupont 612)
Stopień rozdrobnienia włosia: Bardzo miękkie
Kraj pochodzenia: Made in China
Materiał opakowania: Opakowanie z papieru i skrobi kukurydzianej
Jak poddać recyklingowi: Rączka szczotki jest degradowalna, więc możesz ją wyrzucić do kosza na bioodpady lub kompostować w domu. Głowica szczotki należy do odpadów zmieszanych.
Co zrobić z opakowaniem: Możesz oddać papierowe opakowanie do recyklingu w pojemniku na papier lub wrzucić je do domowego kompostu lub pojemnika na bioodpady razem z opakowaniem po skrobi kukurydzianej.

Kod produktu
  • JAJ008


Kategoria
Top