facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Green Banana Paper Plumeria Slim

Marka: Green Banana Paper

114 zł
69 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Green Banana Paper Plumeria Slim

W przeciwieństwie do większości drzew, bananowce owocują tylko raz, po czym muszą zostać przycięte. Ponad 200.000 bananowców rośnie na wyspie Kosrae, ukrytym klejnocie Pacyfiku. Bananowce są szybko odnawialnym zasobem, w pełni wykorzystującym swoje odpady do dalszego owocowania.


Włókno bananowe, naturalnie piękny i mocny materiał roślinny, ma niezliczone zastosowania. Pewien amerykański przedsiębiorca postanowił to wykorzystać i wraz z miejscowymi stworzył produkty, które zachwycą każdego artystę. Papier Green Banana tworzy portfele damskie, męskie, torby podróżne, wizytowniki i zawsze szuka możliwości rozszerzenia swojej oferty ze względu na swój wielki sukces.


Papier Green Banana nie używa żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego w swojej produkcji i otrzymał nagrody od Vegan Action i PETA-Approved Vegan za swoją unikalną koncepcję.Portfele Green banana papper są wykonane w sposób wolny od okrucieństwa, tak przyjazny naturze, jak to tylko możliwe. Są one wodoodporne i absolutnie wyjątkowe. Same włókna bananowe są wodoodporne, a w procesie produkcji cienka warstwa wosku zwiększa trwałość portfela. Chroni to również portfel podczas codziennego użytkowania. Oryginalny design jest inspirowany życiem na wyspach Mikronezji. Ilustracje na powierzchni są ręcznie malowane tuszem na bazie wody.Kod produktu
  • GBP-13013


Kategoria
Top