facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
 
(6 produkty)
 

FINO


Zrównoważone życie to nie tylko naturalne kosmetyki i drogerie wolne od chemikaliów. Nawet drobne szczegóły mogą mieć duży wpływ. Marka FINO również o tym wie i wprowadza do Ferwer gamę kilku rozmiarów worków na śmieci, za zakup których natura będzie ci wdzięczna. Wszystkie są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, dzięki czemu do ich produkcji wykorzystywane są odpady z tworzyw sztucznych, a zasoby naturalne są oszczędzane. Ponadto są bardzo wytrzymałe i szczelne, a dzięki sznurkowi można je łatwo zawiązać i wybrać dokładny rozmiar dla swojego kosza. Oprócz zwykłych toreb plastikowych można również wypróbować gamę Zeus FLEX. Dzięki specjalnej wielowarstwowej technologii produkcji worki te są mocne, elastyczne i mają dużą nośność.

TOP PRODUKTY

FINO Worki na śmieci z możliwością zwijania Zeus FLEX 32 μm - 40 l (12 szt.)

Wymiary: 55 x 57 cm / 55 x 85 cm. Materiał: Torba wykonana z taśmy polietylenowej zwijanej z recyklingu (LDPE/HDPE).

12 zł

11 zł

FINO Worki na śmieci z możliwością zwijania Zeus FLEX 35 μm - 70 l (8 szt.)

Wymiary: 55 x 57 cm / 55 x 85 cm. Materiał: Torba wykonana z taśmy polietylenowej zwijanej z recyklingu (LDPE/HDPE).

12 zł

11 zł

FINO Worki na śmieci Green Life Easy pack 25 μm - 35 l (22 szt.)

Wymiary: 50 x 55 cm 13 cm / 60 x 66 cm 13 cm. Materiał: 97% polietylen pochodzący z recyklingu (LDPE).

13 zł

12 zł

-10%

FINO Worki na śmieci zwijane Green Life - 60 l (10 szt.)

12 zł 13 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

FINO Worki na śmieci zwijane Green Life - 35 l (15 szt.)

12 zł 13 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

FINO Worki na śmieci Green Life Easy pack 27 μm - 60 l (18 szt.)

13 zł 15 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

FINO Worki na śmieci Green Life Easy pack 25 μm - 35 l (22 szt.)

12 zł 13 zł
W magazynie - wysyłka w ciągu 24h

-10%

Fino: Wiodąca marka ekologicznych worków na śmieciW świecie, w którym ochrona środowiska jest coraz gorętszym tematem, Fino staje się jednym z pionierów w dziedzinie ekologicznych worków na śmieci. Fino oferuje szeroką gamę ekologicznych worków, które zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować wpływ na planetę bez poświęcania funkcjonalności i trwałości.

Co wyróżnia Fino?


Odpowiedzialność za środowisko
Fino produkuje worki na śmieci z materiałów nadających się do recyklingu i biodegradowalnych. W ten sposób dąży do zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych, które trafiają na wysypiska śmieci lub do oceanów.

Jakość i trwałość


Pomimo ekologicznego aspektu produktów Fino, firma nie idzie na kompromis w kwestii jakości i trwałości. Ich worki na śmieci są zaprojektowane tak, aby wytrzymać nawet najcięższe śmieci, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego.

Innowacyjność


Fino znane jest z innowacyjnego podejścia do produkcji worków na śmieci. Oferuje na przykład worki z wielowarstwową technologią, która zwiększa odporność na rozdarcie i rozerwanie, jednocześnie umożliwiając łatwe zamykanie i przenoszenie.

Zakres i dostępność


Fino oferuje różne rozmiary i rodzaje worków na śmieci, w tym te przeznaczone do określonych rodzajów odpadów, takich jak bioodpady, plastik czy papier. Pozwala to klientom wybrać ten, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Certyfikacja i współpraca


Fino nie tylko przestrzega wszystkich aktualnych standardów i przepisów dotyczących ekologicznej produkcji, ale często współpracuje z organizacjami środowiskowymi i agencjami certyfikującymi, aby pozostać w czołówce innowacji w branży.

Fino stanowi przełom w zarządzaniu odpadami, oferując przyjazne dla środowiska, a jednocześnie trwałe i funkcjonalne worki na śmieci. Jest to marka, która pokazuje, że ekologia i funkcjonalność mogą iść w parze i wyznacza nowe standardy zrównoważonego życia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz worków na śmieci do użytku domowego, biurowego czy przemysłowego, Fino ma rozwiązanie, które jest przyjazne dla planety i Twojego portfela.

Kategoria
Top