facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoegg Ręcznik bambusowy w rolce

Marka: Ecoegg

75 zł
67 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Ecoegg Ręcznik bambusowy w rolce

Chusteczki bambusowe Ecoegg

Koniec z ręcznikami papierowymi

Chusteczki bambusowe Ecoegg w pełni zastępują zwykłe, drogie ręczniki papierowe.

Są wielokrotnego użytku - wystarczy je umyć, wysuszyć i użyć ponownie.

Wykonane są z organicznego bambusa, dzięki czemu wspierają zrównoważony rozwój.

Zamień swoje ręczniki kuchenne na te ekologiczne bambusowe, których możesz używać wielokrotnie. Wykonane z organicznego bambusa, są wyjątkowo mocne i bardzo chłonne. Można ich używać na mokro lub sucho, nadają się do wszelkich rozlanych płynów, zabrudzeń, ogólnego czyszczenia, odkurzania, polerowania lub mycia podłogi. Nigdy nie drapią i nie pozostawiają kłaczków.

Są niezwykle wytrzymałe i niesamowicie chłonne.

Bambus jest jedną z najbardziej chłonnych tkanin w przyrodzie. Wchłania do 10 razy więcej niż zwykły papier kuchenny. Rozlałeś coś? Lepiej od razu sięgnij po nasze bambusowe ściereczki.

Używaj ich wielokrotnie. W przeciwieństwie do zwykłych ręczników papierowych, których używasz i wyrzucasz, nasze ręczniki bambusowe mogą być używane wielokrotnie. Wystarczy je umyć, wysuszyć i użyć ponownie. Można je również prać w pralce w maksymalnej temperaturze 40 oC, ale nie należy używać płynu do zmiękczania tkanin. Suszyć na powietrzu, nie używać suszarki bębnowej. Pranie jeszcze bardziej zmiękczy ręczniki i zwiększy ich chłonność.
Opakowanie zawiera 20 perforowanych ściereczek bambusowych, z których każda może być użyta do 85 razy. Tak więc w tej jednej rolce otrzymujesz do 1700 użyć chusteczek. Znacznie zaoszczędzisz pieniądze, a także zrobisz coś pozytywnego dla naszego środowiska.Kod produktu
  • ECEG17


Kategoria
Top