facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Yale sneakers

Marka: Ecoalf

399 zł
200 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Yale sneakers

Design i nowoczesne sneakersy przynosi do Ferwer marka Ecoalf. Ten ostatni jest dosłownie gwiazdą w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. W rzeczywistości wszystkie produkty firmy są wytwarzane z materiałów pochodzących z recyklingu, a mianowicie z włókien i granulek wykonanych z odpadów wyłowionych z Morza Śródziemnego. Te czarne trampki doskonale pasują do każdego stroju i pozwolą Ci pokonać wiele kilometrów w mieście i na wsi.

>Kod produktu
  • SHSNYALES0290UW19-319
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top